امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 28 September , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 3 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 21973
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 15 دی 1397 - 13:35 | 3771 بازدید | ارسال توسط :

تولید کنندگان در انجام تعهدات خود مصمم باشند/جلوگیری از میلونها دلار و یورو داروی قاچاق با راه اندازی مرکز پلاسمای خون

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان؛نشست کارگروه رفع موانع تولید شهرستان شفت عصر روز پنجشنبه(۱۴ دی ماه) با حضور سیدمحمد احمدی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان ،رئیس  سازمان صنعت،معدن و تجارت گیلان،مدیر کل امور مالیاتی،مدیر کل تامین اجتماعی ، فرماندار ، نماینده و صنعتگران و سرمایه گذاران بخش خصوصی  در سالن میرزای شفتی فرمانداری […]

تولید کنندگان در انجام تعهدات خود مصمم باشند/جلوگیری از میلونها  دلار و یورو داروی قاچاق با راه اندازی مرکز پلاسمای خون

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان؛نشست کارگروه رفع موانع تولید شهرستان شفت عصر روز پنجشنبه(۱۴ دی ماه) با حضور سیدمحمد احمدی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان ،رئیس  سازمان صنعت،معدن و تجارت گیلان،مدیر کل امور مالیاتی،مدیر کل تامین اجتماعی ، فرماندار ، نماینده و صنعتگران و سرمایه گذاران بخش خصوصی  در سالن میرزای شفتی فرمانداری برگزار شد .

حجت الاسلام افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس در جمع تولید کنندگان از دست اندرکاران حوزه صنعت  شهرستان جناب مهندس ترابی و دیگر بزرگواران حوزه تعاون و کار  تقدیر نمود و گفت: هدف همه ما حل مشکلات شما تولید کنندگان است و اگر مسئولان یک یا ۱۰ قدم بردارند شما حتما باید یک قدم بردارند.

وی تولید کنندگان شهر را در انجام تعهدات ثابت قدم  و مصمم خواند و گفت: برخی تولید کنندگان ما گرفتار سیستم بانکی شدند و بانکها نیز کمال بزرگواری را نسبت به این عزیزان دارند و من اعتقاد دارم برای رونق تولید و رفع مشکلات و حمایت از کالای ایرانی که مد نظر رهبری است با توجه به و ضعیت بحرانی که امروز در بودجه داریم که به گفته رهبری در بحران ها باید دیده می شد و تاخیرش هم در بودجه ۹۸ به خاطر همین بود.

وی افزود: گفتن برخی ارقام و  مسائل گفتنش در  جامعه یاس و ناامیدی می کند و من دوست ندارم با گفتارم یاس و ناامیدی را به مردم تزریق کنیم.

وی به گفتمان رهبری که گفت:اگه قرار بودجه در بحران نبندیم و تکیه بر ذخایر بکنیم دچار مشکلات دیگر می شویم.

حجت الاسلام افتخاری با اشاره به اینکه ما جوانان تحصیل کرده و با تفکر داریم گفت: از فکر جوانها  و توانمندی داخلی بیشتر استفاده کنیم.

ی افزود:بالاتر از همه نگاه دستگاهای مربوط است به جایی برسیم که همه کارها را برای رونق تولید بردارند و سپاسگزارم از مدیران بانکهای شهرستان که من خدمت برخی رسیدم و همه ی هم و غم بانکها حل مشکلات تولید کنندگان است.

وی خواستار شد مدیران در جهت رونق تولید گام بردارند گفت: بانکها و مدیرانشان طوطیای چشم ما هستند ولی من از برخی مدیران بانکها که جهادی مشکلات تولید کنندگان را حل می کنند تقدیر میکنم.

وی از مدیر کل صنعت و معدن خواست تا فضایی را در صنایع ایجاد کرده و به پروژه  پلاسمای خون و سرم سازی گفت: مجوزی در گذشته  صادر شد ولی امروز به علت مشکلات  زیست محیطی و جهاد پرونده ریکاوری و به روز رسانی شد ولی امروزمجوزش در صنعت  تمام شده و این مشکل باید رفع شود..

پلاسمای خون ما را در جهان در رتبه ۷  و در کشور ایران اولین ها خواهیم بود و این امر باعث جلوگیری از  میلیونها یورو در قاچاق دارو است  و من امیدوارم قدمها برای باقحات و صالحات باشد.

در این نشست برخی از تولید کنندگان و مدیران واحدهای صنعتی مشکلات خود در حوزه بیمه و عدم پرداخت بیمه و موقات بانکی را برای مدیران ارشد استانی مطرح و امیدوار شدند تا در این حوزه مشکلات سرمایه گذاران و صنعتگران حل و فصل شود تا موجب دلگرمی این بخش باشد.
تنظیم/زلیخا صفری

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد