امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 23 October , 2021
امروز : شنبه, ۱ آبان , ۱۴۰۰ - 17 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 45627
  پرینتخانه » اخبار, رشت, سیاسی, مصاحبه تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۳ | 40 بازدید | ارسال توسط :
قنبر همتی،

جای خالی فرهنگسرا در رشت احساس می شود

قنبر همتی در گفتگو با خبرنگار این رسانه با ضروری خواندن ایجاد فرهنگسرا در شهر رشت گفت: جای خالی فرهنگسرا در رشت احساس می شود.

جای خالی فرهنگسرا در رشت احساس می شود

قنبر همتی در گفتگو با خبرنگار صفیر گیلان؛ با ضروری خواندن ایجاد فرهنگسرا در شهر رشت گفت: جای خالی فرهنگسرا در رشت احساس می شود. قنبر همتی کاندیدای شورای ششم شهر رشت با تاکید بر ظرفیت های فرهنگی شهر رشت گفت: شهر رشت به داشتن مردمی با فرهنگ و هنر دوست معروف است و این ظرفیت ها، […]

قنبر همتی کاندیدای شورای ششم شهر رشت با تاکید بر ظرفیت های فرهنگی شهر رشت گفت: شهر رشت به داشتن مردمی با فرهنگ و هنر دوست معروف است و این ظرفیت ها، ایجاد فرهنگسرا را تبدیل به یک ضرورت می کند.

وی به راه اندازی سرای محلات در گذشته اشاره کرد و افزود: راه اندازی سراهای محلات از اقدامات خوب مدیریت شهری در گذشته بود که متاسفانه به سرانجام نرسید و امروز جای خالی آن به شدت احساس می شود.

وی با بیان اینکه میزان فضاهای فرهنگی موجود در رشت پاسخگوی نیازهای شهروندان نیست افزود: بناهای تاریخی زیادی در شهر رشت وجود دارد که می توان از آنها برای ایجاد فرهنگسرا ایجاد کرد.

همتی در پایان به نقش فرهنگسراها در ارتقای فرهنگ جامعه و پرورش استعدادها اشاره کرد و بیان داشت: امیدوارم در شورای آینده شهر رشت برنامه ریزی مناسب در این زمینه انجام شود تا شاهد اتفاقات خوبی در عرصه فرهنگ و هنر شهر باشیم.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد