اتصاصی/صفیر گیلان؛حسینی با بیان اینکه مجمع عالی بسیج در تمام عرصه‌ها ورود می‌کند، گفت: مطالبه گری و گفتمان سازی برای حل مشکلات گیلان از مأموریت‌های مهم مجمع عالی بسیج است.

اختصاصی/صفیر گیلان،سرهنگ عباس حسینی ظهر شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد:منطق بسیج مقاوم سازی حداقلی در مقابل تهدید بوده و بسیج بیش از آنکه سازمان باشد فرهنگ و تفکر است  و در این راه حرکت می کند.

وی به نقش بسیج در آوردگاه‌های مختلف که اثرگذار است  اشاره و افزود:بسیج  در راستای مأموریت‌ها ی مردم محورانه و متههدانه  در راستای فرهنگ گام برداشته و عمل می‌کند.

حسینی با تاکید بر لزوم تبیین و نهادینه شدن فرهنگ بسیجی به ویژه در بین مسؤولان افزود: نهادینه شدن فرهنگی بسیجی در جامعه گره گشا مشکلات است.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار و متخصصین با اشاره به رده‌های ۱۹ گانه بسیج گفت: بسیج اقشار در راستای تقویت دولت و نظام اسلامی در حوزه دانش آموزی،دانشگاهی،رسانه،هنرمندان،پزشکی،کشاورزی،و… حرکت می‌کنند.

حسینی با تاکید بر لزوم بهره گیری از ظرفیت بسیج در بخش‌های مختلف اضافه کرد: حضور بسیج در بخش‌های مختلف منجر به توسعه و پیشرفت و حل مشکلات می‌شود.

وی با بیان اینکه رضایت مندی مردم و کمک به دولت اولویت اصلی بسیج است، افزود: بسیج تمام تلاش و همتش را برای رضایتمندی عمومی به کار گرفته است زیرا مردم برای این مجمع مهم هستند.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار و متخصصین به تشریح اهداف مجمع عالی بسیج پرداخت و بیان کرد: بهره مندی از ظرفیت‌های نخبگان، برگزاری اجلاس، اعلام مواضع در موضوعات مختلف، استفاده از طرح‌ها و ایده‌ها، احصا و حل مشکلات مردم اهم اهداف مجمع عالی بسیج است.

حسینی با بیان اینکه مجمع عالی بسیج در تمام عرصه‌ها ورود می‌کند، گفت: جریان سازی،مطا البه گری و گفتمان سازی برای حل مشکلات گیلان از مأموریت‌های مهم مجمع عالی بسیج است.

وی از برگزاری اجلاسیه استانی مجمع عالی بسیج استان در روز چهارشنبه ۲۲ آذر ماه ساعت ۹ صبح در سالن اجتماعات فراجا خبر داد و گفت:در گیلان ۹ گروه مجمع بسیج و ۶ گروه در شهرستانها عالیت دارند.

وی با تاکید بر لزوم بکارگیری از نخبگان دانشگاهی و افراد خلاق افزود: در اجلاسیه استانی مجمع عالی بسیج گیلان ۴ طرح خلاق و نوآورانه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار و متخصصین با بیان اینکه مردم را باید در کارها و امورات همراه کنیم، گفت: از مردم غفلت نکنیم که اگر غفلت کنیم قافیه را باختیم.

سرهنگ حسینی با اشاره به اینکه اقتدار نظام امروز در سایه اقتدار رهبر ماست : امید آفرینی، جهاد تبیین و جهاد خدمات رسانی به مردم در اولویت قرار گیرد.

  • نویسنده : تنظیم،زلیخا صفری راسته کناری