امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 17 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 محرم 1444
شناسه خبر : 37348
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 01 مرداد 1399 - 16:58 | 7556 بازدید | ارسال توسط :

جوانان ،واژه ای پر تکرار در بیانیه گام دوم انقلاب

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی صفیر گیلان؛حجت‌الاسلام سعید مهدوی در همایش نقش تبلیغ در گام دوم انقلاب اسلامی که در سالن اجتماعات اداره‌کل تبلیغات این استان برگزار شد، با تأکید بر اینکه دشمن هویت انقلابی جوانان را نشانه گرفته است اظهار کرد: جوانان یکی از واژه‌های پرتکرار بیانیه گام دوم انقلاب است و این امر […]

جوانان ،واژه ای پر تکرار در بیانیه گام دوم انقلاب

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی صفیر گیلان؛حجت‌الاسلام سعید مهدوی در همایش نقش تبلیغ در گام دوم انقلاب اسلامی که در سالن اجتماعات اداره‌کل تبلیغات این استان برگزار شد، با تأکید بر اینکه دشمن هویت انقلابی جوانان را نشانه گرفته است اظهار کرد: جوانان یکی از واژه‌های پرتکرار بیانیه گام دوم انقلاب است و این امر از عمق توجه مقام معظم رهبری به جوانان حکایت دارد.

مهدوی وجود نگاه تمدن‌خواه و تمدن‌ساز در جوانان انقلاب اسلامی را لازم و ضروری تلقی کرد و با اشاره به اینکه چنین نگاهی کشور را در مسیر الهی قرار می‌دهد تصریح کرد: پروردگار متعال در قرآن کریم برخی از شهرهای بزرگ که تمام مظاهر مادی پیشرفت را دارند تحقیر می‌کند زیرا این شهرها از وجود اولیاء الهی خالی هستند.

وی جوانان را یکی از واژه‌های پرتکرار در بیانیه گام دوم انقلاب ذکر کرد و با بیان اینکه مقام معظم رهبری بر روی جوانان تأکید بسیار خاصی دارند ابراز داشت: سازمان تبلیغات اسلامی با نگاه بصیر و هوشمندانه امام خمینی(ره) شکل گرفت و در تمام این سال‌ها اقدامات و کارهای بسیار خوبی را در راستای رسالتش انجام داد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان تاکید کرد: جوانان جایگاه خاصی در بیانیه گام دوم انقلاب دارند و مقام معظم رهبری برای ساختن تمدن اسلامی به جوانان اشارات بسیار فراوانی دارند.

مهدوی ساختن تمدن اسلامی و زمینه‌سازی برای تشکیل حکومت جهانی حضرت امام زمان(عج) را یکی از مهم‌ترین رسالت‌هایی که بر دوش جوانان ایران اسلامی است ذکر کرد و گفت: دشمن با تمام ابزارهای خود در حوزه رسانه، اینترنت و فضای مجازی قصد دارد جوانان کشورمان را این آرمان بزرگ دور نگهدارد زیرا از آن وحشت دارد.

وی پشتوانه و هویت جوانان ایران اسلامی و تمدن‌خواه را با شخصیت جوانان سایر ملل متفاوت دانست و با بیان اینکه تحول‌خواهی اسلامی یکی از ویژگی‌هایی آنان محسوب می‌شود اظهار داشت: دشمن هویت اسلامی را به شدت نشانه گرفته و با راهبردهایی که مقام معظم رهبری از آن به شبیخون فرهنگی یاد می‌کند درصدد کارشکنی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان ترور شهدای هسته‌ای نظیر شهید شهریاری توسط دشمنان انقلاب اسلامی را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: شهید شهریاری یکی از علاقمندان به جلسات تفسیر قرآن آیت‌الله جوادی آملی بود و دشمن فکر کرد با حذف او می‌تواند مسیر پیشرفت را از انقلاب اسلامی بگیرد.

در پایان این همایش از چند نفر از جوانان و نوجوانان مبلغ و فعال در حوزه مساجد و کارهای تبلیغی تجلیل به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد