امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 17 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 محرم 1444
شناسه خبر : 9262
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 20 شهریور 1396 - 10:23 | 1603 بازدید | ارسال توسط :

خاطرات شهدای گیلانی مدافع حرم منتشر شود/حفظ عزت، استقلال و اقتدار کشورمان از خطوط قرمز ما است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان؛ دکتر نجفی در در نشست  شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدسبا تبریک عیدغدیرخم؛ عید امامت و ولایت اظهار کرد: انقلاب اسلامی با نام امام خمینی (ره) و شهدای راه امام عجین است. وی گفت: حفظ عزت، استقلال و اقتدار کشورمان از خطوط قرمز ما […]

خاطرات شهدای گیلانی مدافع حرم منتشر شود/حفظ عزت، استقلال و اقتدار کشورمان از خطوط قرمز ما است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان؛ دکتر نجفی در در نشست  شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدسبا تبریک عیدغدیرخم؛ عید امامت و ولایت اظهار کرد: انقلاب اسلامی با نام امام خمینی (ره) و شهدای راه امام عجین است.

وی گفت: حفظ عزت، استقلال و اقتدار کشورمان از خطوط قرمز ما است و ما وظیفه داریم برای حفظ ارزش های اصیل ایران اسلامی که مصداق آن در سیمای زندگی شهدای بدو انقلاب تاکنون قابل مشاهده است، تلاش کنیم و همواره یادآور رشادت ها و ایثارگری های آن ها باشیم.

استاندار گیلان این وظیفه مهم را متوجه دولت مردان و صاحب منصبان دانست و خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده شهداء محدود به زمان خاصی نیست و بایستی همواره در دستور کارمان باشد؛ بنده به شخصه در حد توانم انجام وظیفه نموده و این کار را ادامه خواهم داد.

دکتر نجفی  تصریح کرد: البته بهتر است در ایام مختلف به شهداء مربوط به همان ایام بطور ویژه  پرداخته شود.

وی خطاب به خانواده شهداء گفت: شایسته است اگر خاطراتی از شهداء مدافع حرم موجود است بصورت کتاب تهیه شود تا نسل جدید بتوانند از آن بهره ببرند.

وی بابیان اینکه نهادینه‌سازی فرهنگ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در دانشگاه‌ها و ارائه واحدهای درسی برای دانشجویان از کارهای بسیار نیک و مطلوب است، گفت: نتیجه این کار خوب فرهنگی و نهادینه‌سازی آن در درازمدت تاثیرگذار است.

دکتر نجفی افزود : هفته دفاع مقدس امسال با ماه محرم مقارن شده است و باید دقت بیشتری در برگزاری برنامه‌ها داشته باشیم.

 استاندار گیلان  افزود: این تقارن فرصت و ظرفیت مناسبی را برای ترویج فرهنگ حماسی و عاشورایی ایجاد می‌کند که امیدواریم شاهد رحمت و برکات الهی در استان شویم.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد