امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 19 January , 2022
امروز : چهارشنبه, ۲۹ دی , ۱۴۰۰ - 16 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 8205
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴ | 1849 بازدید | ارسال توسط :

خبررسانی نیز مانند دیگر مسائل فرهنگی تحت تأثیر فرهنگ غرب قرارگرفته است/ مشکلات پنهانی در جامعه وجود دارد که کسی برای اطلاع‌رسانی آن‌ها تلاش نمی‌کند/متاسفانه خبرنگارانی که در قالب فرهنگ اسلامی و انقلابی به انجام خدمت می پردازند در جامعه کم هستند

به گزارش صفیر گیلان؛فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه خبررسانی نیز مانند دیگر مسائل فرهنگی تحت تأثیر فرهنگ غرب قرارگرفته است گفت: متأسفانه تعداد خبرنگارانی که در قالب فرهنگ اسلامی و انقلابی به انجام خدمت بپردازند کم است. به گزارش پابگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان به نقل ازخبرگزاری فارس ، محمد عبدالله پور پیش […]

خبررسانی نیز مانند دیگر مسائل فرهنگی تحت تأثیر فرهنگ غرب قرارگرفته است/ مشکلات پنهانی در جامعه وجود دارد که کسی برای اطلاع‌رسانی آن‌ها تلاش نمی‌کند/متاسفانه خبرنگارانی  که در قالب فرهنگ اسلامی و انقلابی به انجام خدمت می پردازند در جامعه کم هستند
به گزارش صفیر گیلان؛فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه خبررسانی نیز مانند دیگر مسائل فرهنگی تحت تأثیر فرهنگ غرب قرارگرفته است گفت: متأسفانه تعداد خبرنگارانی که در قالب فرهنگ اسلامی و انقلابی به انجام خدمت بپردازند کم است.

به گزارش پابگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان به نقل ازخبرگزاری فارس ، محمد عبدالله پور پیش از ظهر امروز در آیین تجلیل از خبرنگاران در کانون بسیج جوانان رشت با تبریک روز خبرنگار اظهار کرد: به تمام خواهران و برادرانی که در کار مهم عرصه خبررسانی تلاش می‌کنند خدا قوت می‌گویم.

وی بابیان اینکه خبررسانی نیز مانند دیگر مسائل فرهنگی تحت تأثیر فرهنگ غرب قرارگرفته است گفت: متأسفانه تعداد خبرنگارانی که در قالب فرهنگ اسلامی و انقلابی به انجام خدمت بپردازند کم است.

فرمانده سپاه قدس گیلان بابیان اینکه بسیاری خبر و اطلاع‌رسانی را جذب مشتری ولو با استفاده از دروغ می‌دانند تصریح کرد: خبرنگاران باید یک مدل ارزشمند انقلابی، دینی و اسلامی در این حوزه بسازند و شهید صارمی یکی از الگوهای خبرنگاران در این حوزه است.

وی افزود: این شهید بزرگوار زمانی که بحث طالبان در کشور پیش آمد پا در جبهه مقاومت نهاد و نقشه آمریکایی‌ها را در بحث جریان خبیث طالبان در عالم به گوش همگان رساند.

وی بابیان اینکه همگی باید از این شهدا تأسی کنند گفت: مشکلات پنهانی در جامعه وجود دارد که کسی برای اطلاع‌رسانی آن‌ها تلاش نمی‌کند، بیش از ۵ هزار خانوار از سیستم بهداشتی اولیه در منازل خود محروم هستند.

وی با اشاره به مشکلات فراوان در حوزه‌های فرهنگی و اقتصادی کشور گفت: این وظیفه خبرنگاران است که این مشکلات را شناسایی کرده و به گوش مسئولین برسانند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد