امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 17 September , 2021
امروز : جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ - 10 صفر 1443
شناسه خبر : 39830
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹ | 15966 بازدید | ارسال توسط :

خداحافظی بخاری نفتی با مدارس گیلان

پایگاه خبری تحلیلی صفیر گیلان؛رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با تاکید برسیاست سازمان در تکمیل و اتمام پروژه های نیمه تمام و مشارکتی گفت: بخاری‌های نفتی از تمامی مدارس استان گیلان جمع آوری شده است. مهراله رخشانی‌مهر در سفر به استان گیلان به همراه علی دقیق مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان، جبار کوچکی نژاد […]

خداحافظی بخاری نفتی با مدارس گیلان

پایگاه خبری تحلیلی صفیر گیلان؛رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با تاکید برسیاست سازمان در تکمیل و اتمام پروژه های نیمه تمام و مشارکتی گفت: بخاری‌های نفتی از تمامی مدارس استان گیلان جمع آوری شده است.

مهراله رخشانی‌مهر در سفر به استان گیلان به همراه علی دقیق مدیر کل نوسازی مدارس استان گیلان، جبار کوچکی نژاد و محمدرضا احمدی سنگری نمایندگان مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی از پروژه‌های در دست احداث و نیمه‌تمام شهرستان رشت بازدید کرد.
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در بازدید از این پروژه ها با بیان اینکه یکی از اولویت های اصلی سازمان تکمیل پروژه های نیمه تمام است، تاکید کرد: تامین اعتبار و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام به ویژه با اولویت پروژه های مشارکتی از برنامه‌ها و سیاست سازمان نوسازی مدارس کشور است که با جدیت دنبال می شود.

رخشانی‌مهر با تشریح اقدامات سازمان نوسازی مدارس در راستای استاندارد سازی سامانه گرمایشی مدارس اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته استان گیلان توانست تمامی بخاری‌های نفتی را از مدارس خود جمع آوری کند(مناطق گازرسانی شده و مناطق فاقد گاز) و به حول قوه الهی بخاری‌های گازی را نیز تا بهار سال آتی از مدارس استان جمع آوری خواهیم نمود.
رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در بازدید از چند پروژه ضمن بررسی روند پیشرفت کار و لزوم تسریع در عملیات عمرانی پروژه ها؛ بر اهمیت بهره‌گیری از دانش روز و توجه به معماری و زیبایی فضاهای آموزشی تاکید کرد.

مدرسه مقاوم سازی شده شهید رجایی، مدارس حسن حجتی و مبرهن رشت، پروژه شهید باهنر و ۱۲ فروردین کوچصفهان و پروژه شهید سردار قاسم سلیمانی و ضمیری خمام مدارسی بودند که مورد بازدید معاون وزیر آموزش و رورش قرار گرفتند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد