امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 30 November , 2021
امروز : سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰ - 25 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 50623
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, اخبار ویژه (اسلایدر بالای صفحه), اسلایدر تاریخ انتشار : ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۶ | 23 بازدید | ارسال توسط :
مدیر کل بهزیستی گیلان خبر داد

خیابانها و چهار راه های گیلان برای کودکان کار نا امن می شود

صفیر گیلان؛مدیر کل بهزیستی گیلان با بیان اینکه در طی چند روز آینده خیابان و چهار راه ها برای کودکان کار ناامن می شود گفت؛مراکز رفاه کودکان در گیلان در حال خدمات دهی هست و ما به کودکان رسیدگی می کنیم.

خیابانها و چهار راه های گیلان برای کودکان کار نا امن می شود

اختصاصی/صفیر گیلان؛دکتر نحوی نژاد مدیر کل بهزیستی گیلان در نشست با خبرنگاران به مناسبت روز ملی پارک المپیک،روز جهانی عصای سفید ،هفته ملی کودک و هفته سلامت روان در خصوص کودکان کار گفت:برخی از کودکان کار خیابانی خانواده موثر دارند و روانه خیابان می شوند و دسته ای دیگر خانواده ندارند.

مدیر کل بهزیستی گیلان با بیان اینکه در طی چند روز آینده خیابان و چهار راه ها برای کودکان کار ناامن می شود گفت؛مراکز رفاه کودکان در گیلان در حال خدمات دهی هست و ما به کودکان رسیدگی می کنیم.

وی این طرح را به جهت بروز آسیب فکری و روانی در جامعه خواند و گفت:مجموعه استان و آسیبی که متوجه کودک و شهروندان از لحاظ عاطفی است ما را ناگزیر به ایجاد این فضا کرد تا کوکان به کانون گرم خانواده بر گردد.

 

 

 

نویسنده : زلیخا صفری راسته کناری
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد