امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 13 June , 2021
امروز : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ - 4 ذو القعدة 1442
شناسه خبر : 44994
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۷ | 17 بازدید | ارسال توسط :
مدیر کل امور اقتصادی و دارایی گیلان خبر داد

درآمدهای عمومی گیلان در سال گذشته به بیش از ۲ هزارمیلیون تومان رسید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صفیر گیلان؛مدیر کل امور اقتصادی و دارایی گیلان گفت: درآمد‌های عمومی گیلان پارسال ۲ هزار و ۱۹۹ میلیارد و ۳۸ میلیون تومان بود که با توجه به میزان درآمد مصوب پیش بینی شده با تحقق ۱۲۳ درصدی، در مقایسه با سال قبل‌تر ۵۰ درصد افزایش داشت. علیرضا نوروزی با اشاره به سهم ۹۲ درصدی درآمد‌های استان در سال […]

درآمدهای عمومی گیلان در سال گذشته به بیش از ۲ هزارمیلیون تومان رسید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صفیر گیلان؛مدیر کل امور اقتصادی و دارایی گیلان گفت: درآمد‌های عمومی گیلان پارسال ۲ هزار و ۱۹۹ میلیارد و ۳۸ میلیون تومان بود که با توجه به میزان درآمد مصوب پیش بینی شده با تحقق ۱۲۳ درصدی، در مقایسه با سال قبل‌تر ۵۰ درصد افزایش داشت.

علیرضا نوروزی با اشاره به سهم ۹۲ درصدی درآمد‌های استان در سال ۹۹، از محل درآمد‌های مالیاتی، افزود: درآمد‌های مالیاتیگیلان در سال گذشته ۱۳۰ درصد محقق شد که در مقایسه با سال قبل‌تر، ۵۵ درصد بیشتر بود.

وی اضافه کرد: پس از اداره کل مالیاتی استان، به ترتیب نیروی انتظامی با بیش از ۴ درصد سهم از کل درآمد‌های استان، اداره کل اسناد و املاک استان با ۲ و ۷ دهم درصد، اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی با ۴۵ صدم درصد، بیشترین سهم از کسب درآمد‌های عمومی استان در سال ۹۹ را به خود اختصاص دادند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد