آقای روحانی یک شخصیت معتدل است و مخالفینش شخصیت‌های اصولگرا هستند و از بعد انتخابات تاکنون یک لحظه هم او را رها نکرده و راحت نگذاشته‌اند و به طور مرتب به او تا الان ضربه زده‌اند.

بانک مرکزی در گزارشی نرخ رشد اقتصادی را در بخش‌های مختلف اعلام کرد. درخشان‌ترین رشد ما مربوط به کشاورزی با نرخ رشد ۸/۸ درصد بوده . اینها دستاوردهایی است که باید تا باقیمانده یک‌سال دولت روحانی به اتمام برسد. شبکه زیرسدها و رودخانه‌های مرزی باید تا پایان این دولت به اتمام برسد. کارهای بزرگی که باید انجام شود تا آثار مثبتی برای اقتصاد ایران داشته باشد…

دولت هفت سال روی این کارها زحمت کشیده و افتخار همه است، نه افتخار یک فرد خاص باشد. اصولگراها نباید از این موفقیت‌ها ناراحت باشند چون افتخار آنها هم هست و آنها هم از دستاوردهای انقلاب خوشحال می‌شوند. پیشنهاد می‌کنم از دستاوردها عصبانی نباشند، خوشحال باشند و به آن افتخار کنند.»

اما روزنامه آفتاب یزد با رد برخی ادعاهای دولتی درباره دستاوردهای افتخارآمیز نوشت: به هر حال خیلی دیر و در حالی که سکه به مرز ۱۱ میلیون تومان رسیده و دلار ۲۲ هزار تومان، تلاش می‌شود رئیس‌جمهور در مجلس پاسخگوی شرایط افتضاح بازار باشد.

او باید توضیح دهد به سمت پرتگاه حرکت می‌کنیم یا پیشرفت اقتصادی. با حلوا حلوا کردن دهان ملت شیرین نمی‌شود. دهان آن کسی شیرین است که حقوق ۳۰ میلیون تومانی دولتی به جیب می‌زند و مدام هم در افشانی می‌کند. سواره کجا از حال پیاده خبر دارد. مردم در سختی‌ها هستند.