امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 23 October , 2021
امروز : شنبه, ۱ آبان , ۱۴۰۰ - 17 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 19566
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۱ | 3359 بازدید | ارسال توسط :

دیدار عضو شورای اسلامی شهر رشت با اعضای کانون بازنشستگان شهرداری

صفیر گیلان؛فاطمه شیرزاد عضو شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت روز سالمند از کانون بازنشستگان شهرداری بازدید و از زحمات آنان قدردانی کرد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت شیرزاد بازنشستگان را از سرمایه های مهم کشور دانست و اظهار کرد : به وجود بازنشستگان عزیز افتخار می کنیم و تکریم […]

دیدار عضو شورای اسلامی شهر رشت با اعضای کانون بازنشستگان شهرداری

صفیر گیلان؛فاطمه شیرزاد عضو شورای اسلامی شهر رشت به مناسبت روز سالمند از کانون بازنشستگان شهرداری بازدید و از زحمات آنان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت شیرزاد بازنشستگان را از سرمایه های مهم کشور دانست و اظهار کرد : به وجود بازنشستگان عزیز افتخار می کنیم و تکریم از این سرمایه های ارزشمند باید همواره در دستور کار مسئولان قرار داشته باشد.
وی با تاکید بر اینکه سرپرست شهرداری رشت به پرداخت مطالبات و معوقات مربوط به سال گذشته بازنشستگان شهرداری توجه و دقت نظر داشته باشد افزود: پرداخت مطالبات بازنشستگان شهرداری با سرعت بیشتری انجام شود.
شیرزاد به برگزاری مراسم تجلیل از بازنشستگان شهرداری رشت توسط سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت تاکید کرد و گفت: بهره مندی از تجارب ارزشمند بازنشستگان شهرداری رشت می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات فعلی این مجموعه باشد.
انتهای پیام

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد