امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 8 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 11 محرم 1444
شناسه خبر : 11255
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : 04 آذر 1396 - 12:28 | 2460 بازدید | ارسال توسط :

رعایت قانون و حفظ حرمت ها در پیشبرد امور الزامی است/ پروژه های عمرانی باید پیوست زیست محیطی داشته باشند

  به گزارش صفیر گیلان ، محمدرضا محسنی فرماندار شفت در این نشست ضمن  فرارسیدن هفته بسیج و  پیروزی های جبهه مقاومت در عراق و سوریه و شکست گروه تروریستی داعش را به مردم و  رزمندگان اسلام به ویژه سردار بزرگ میهن حاج قاسم سلیمانی تبریک گفت و افزود : امیدوارم این پیروزی ها استمرار […]

رعایت قانون و حفظ حرمت ها در پیشبرد امور الزامی است/ پروژه های عمرانی باید پیوست زیست محیطی داشته باشند

 

به گزارش صفیر گیلان ، محمدرضا محسنی فرماندار شفت در این نشست ضمن  فرارسیدن هفته بسیج و  پیروزی های جبهه مقاومت در عراق و سوریه و شکست گروه تروریستی داعش را به مردم و  رزمندگان اسلام به ویژه سردار بزرگ میهن حاج قاسم سلیمانی تبریک گفت و افزود : امیدوارم این پیروزی ها استمرار داشته باشد.

وی با بیان رعایت قانون و حفظ حرمت ها در پیشبرد امور الزامی است افزود : نباید قانون را به نفع خود تفسیر کنیم .

نماینده عالی دولت در شفت در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه آتش سوزی و آفت های گیاهی  جنگل و منابع طبیعی را تهدید می کند افزود : حفظ انفال  و حقوق بیت المال نیازمند برنامه ای همه جانبه ، صحیح و مدون است .

وی با بیان اینکه حفظ جنگل ها به معنای قرار دادن این ثروت در ویترین نیست افزود : خداوند همه چیز را برای انسان خلق کرده است و باید در حفظ و بهره برداری از منابع طبیعی اولویت ها مشخص گردد .

فرماندار شفت به لزوم احداث راه اتباطی ملاسرا-شفت-زنجان اشاره و افزود : اگر در بحران و موارد خاص محور خروجی گیلان از سمت امام زاده هاشم مسدود گردد در حوزه پدافند نیازمند راهی امن و جایگزین برای مردم استان خواهیم بود و باید این موضوع مورد توجه قرار گیرد.

وی در ادامه به وحدت رویه در امور و اجرای یکسان قانون تاکید کرد و افزود : تفاوتی در شرح وظایف سازمانی منابع طبیعی و محیط زیست در گیلان و زنجان وجود ندارد و این موضوع نباید مورد ماجرایی و القای بی توجهی مسوولین شهرستان شفت در جامعه گردد.

محسنی با اشاره به اینکه بازگشایی جاده ییلاقی بین شهرستان های شفت و طارم در حاشیه پیگیری پروژه اصلی می تواند به رونق تولیدات دامی و کشاورزی در این شهرستان ها کمک شایانی کند افزود : بر اساس قانون پروژه های عمرانی باید پیوست زیست محیطی داشته باشند چه در شفت و چه در زنجان .

وی با بیان اینکه با بازگشایی یک رشته راه عشایری در روستای سلمرز بخش احمدسرگوراب فاصله بارگاه ملکوتی امامزادگان ابراهیم و اسحاق(ع) در آن مسیر  از ۲۵ کیلومتر به ۵ کیلومتر کاهش یافته است افزود : با نصب دوربین و تمهیدات لازم از قاچاق چوب در این محور جلوگیری خواهد شد.

مقام عالی دولت در شفت با اشاره به اینکه برداشت های غیر اصولی از معادن شن در سال های گذشته اکنون سبب ایجاد مشکل برای مردم این شهرستان شده است افزود : پیمانکاران متخلف باید مورد پرسش قضایی قرار گیرند و نباید تاوان تخلف آنان را مردم بپردازند.

وی با بیان اینکه عدم برداشت مصالح از بستر رودخانه ها و انباشت آن  ، مسیر رودخانه ها را تغییر می دهد و سبب ایجاد خسارت خواهد شد افزود : اختیار تصمیم گیری درباره برداشت مصالح از رودخانه ها به مسوولین شهرستانی واگذار گردد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد