امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 17 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 محرم 1444
شناسه خبر : 13955
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 22 بهمن 1396 - 19:55 | 2059 بازدید | ارسال توسط :

رفع مشکلات مردم و کشورهای اسلامی از اصلی ترین اهداف نظام انقلاب اسلامی است

صفیر گیلان؛آیت‌الله زین‌العابدین قربانی گفت: اگرچه امسال رفتار‌های هرز و هنجارشکنی‌هایی انجام شد، اما حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده حمایت ولایت فقیه است. نماینده ولی فقیه در گیلان تصریح کرد: ما تا زنده ایم از انقلاب اسلامی حمایت می‌کنیم چرا که یک نعمت الهی است. آیت‌الله زین‌العابدین قربانی به پیکار ملت ایران برای کسب […]

رفع مشکلات مردم و کشورهای اسلامی از اصلی ترین اهداف نظام انقلاب اسلامی است

صفیر گیلان؛آیت‌الله زین‌العابدین قربانی گفت: اگرچه امسال رفتار‌های هرز و هنجارشکنی‌هایی انجام شد، اما حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده حمایت ولایت فقیه است.

نماینده ولی فقیه در گیلان تصریح کرد: ما تا زنده ایم از انقلاب اسلامی حمایت می‌کنیم چرا که یک نعمت الهی است.

آیت‌الله زین‌العابدین قربانی به پیکار ملت ایران برای کسب شیرینی‌ها و از بین بردن تلخی‌ها پس از گذشت ۳۹ سال از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: در راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم به پاس این نعمت بزرگی که خداوند نصیب آنها کرده، به صورت یکپارچه شرکت می‌کنند.

امام جمعه رشت تصریح کرد: شهدای بسیاری تقدیم کردیم و هنوز این سیل جاری است.

آیت‌الله قربانی متذکر شد:ملت ایران به پاس نعمت‌های بزرگ علمی، اخلاقی، آزادی، استقلال و غیره که انقلاب اسلامی نصیب کشور کرده، قدرشناسی خود را با راهپیمایی عظیم نشان می‌دهند.

وی به تلاش دشمنان با به‌کارگیری عده‌ای افراد فریب خورده و موج‌سواری از این موضوع اشاره کرد و گفت: دشمنان با تبلیغات خود خواستند نشان دهند ملت ایران از انقلاب اسلامی خسته شده اما مردم نشان می‌دهند آن تعداد اندک همه ملت نبودند بنابراین وقتی مردم فهمیدند عده‌ای می‌خواهند از آنها سوء استفاده کننده جبهه خود را از آنها جدا کرده و فاصله گرفتند.

آیت‌الله قربانی، انقلاب اسلامی را نجات دهنده دنیای اسلام دانست و خاطرنشان کرد: مردم با پناه بردن به اسلام از دشمنان بی‌زاری میجویند.

ایشان پیروزی انقلاب اسلامی را بر پایه باور و اعتقاد مردم دانست و بیان کرد: انقلاب اسلامی، مبارزه سیاسی با استکبار در راستای استقلال‌طلبی و آزادی‌خواهی است.

وی، ارتقای علمی جامعه را از برکات انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود: برطرف کردن گرفتاری کشورهای اسلامی از اهداف انقلاب اسلامی است.

 

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد