امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 16 May , 2021
امروز : یکشنبه, ۲۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 5 شوال 1442
شناسه خبر : 14841
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰ | 1556 بازدید | ارسال توسط :

ستاد اسکان فرهنگیان در ایام تعطیلات نورورزی در ۳۶۰ مدرسه گیلان/مدیران مدارس با استفاده از ظرفیت های انجمن اولیا و مربیان در ارتقای ارائه خدمات به فرهنگیان اقدام کنند

به گزارش صفیر گیلان، مهدی حاجتی در جلسه ستاد اسکان فرهنگیان با بیان اینکه امسال ۳۶۰ مدرسه زیر پوشش  قرار گرفتند، اظهار کرد: کلاس های ستاد اسکان در سه گروه تقسیم شده اند که در گروه ویژه ۹۸ کلاس و در گروه الف ۱۲۱۲ و در گروه ب ۱۶۰۲ کلاس درس مهیای خدمت رسانی به مسافران هستند. مدیرکل آموزش […]

ستاد اسکان فرهنگیان در ایام تعطیلات نورورزی در ۳۶۰ مدرسه گیلان/مدیران مدارس با استفاده از ظرفیت های انجمن اولیا و مربیان در ارتقای ارائه خدمات به فرهنگیان اقدام کنند

به گزارش صفیر گیلان، مهدی حاجتی در جلسه ستاد اسکان فرهنگیان با بیان اینکه امسال ۳۶۰ مدرسه زیر پوشش  قرار گرفتند، اظهار کرد: کلاس های ستاد اسکان در سه گروه تقسیم شده اند که در گروه ویژه ۹۸ کلاس و در گروه الف ۱۲۱۲ و در گروه ب ۱۶۰۲ کلاس درس مهیای خدمت رسانی به مسافران هستند.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه مدارس مذکور با ظرفیت ۲ هزار و ۹۱۹ کلاس درس میزبان مسافران فرهنگی در نوروز ۹۷ هستند، افزود: همچنین ۹ مرکز رفاهی دارای ۱۲۴ سوئیت و با ظرفیت ۵۰۴ تخت و سه اردوگاه فرهنگی و تربیتی در شهرهای رضوانشهر، فومن و رودسر میزبان مسافران فرهنگی هستند.

ریس آموزش و پرورش گیلان تاکید کرد: معرفی پایگاه ها و مراکز رفاهی استان به استان های کشور، صدور شیوه نامه اسکان به کلیه مناطق، تهیه و تکثیر نقشه، تراکت و نصب بنر در مبادی ورودی شهرهای استان، تشکیل تیم های نظارتی و بازرسی به منظور بازدید از پایگاه های مجری طرح ستاد اسکان و بیمه حوادث مسافران فرهنگی بخشی از اقدامات انجام شده توسط آموزش و پرورش استان گیلان در استقبال از مهمانان نوروز ۹۷  است.

حاجتی در مورد نحوه ثبت نام مدارس تحت پوشش ستاد اسکان یادآور شد: ۸۰ درصد مدارس ستاد اسکان از تاریخ ۲۸ اسفند تا ۱۲ فروردین ۹۷  آماده پذیرش حضوری هستند و متقاضیان ۲۰ درصد ظرفیت مدارس ستاد اسکان هم می توانند از تاریخ ۴ تا ۲۳ اسفند امسال با مراجعه به نشانی www.eskan.medu.ir   نسبت به انتخاب مدارس محل اقامت خود اقدام کنند.

ایشان همچنین از مدیران مدارس خواست با استفاده از ظرفیت های انجمن اولیا و مربیان و همچنین امکانات سازمان های میراث فرهنگی و هلال احمر نسبت با ارتقای ارائه خدمات به فرهنگیان عزیز اقدام کنند .

گفتنی است؛ در عید نوروز سال ۱۳۹۶ تعداد ۳۸ هزار و ۷۱۱ خانوار معادل ۴۱۸ هزار و ۸۰ نفر از مراکز زیرپوشش ستاد اسکان آموزش و پرورش استان گیلان استفاده کردند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد