به گزارش صفیر گیلان، فصل جابجایی تابستانی هر چند به صورت رسمی آغاز نشده است اما باشگاه می توانند با بازیکنان مورد نظر خود قرارداد داخلی امضا کنند و همین باعث شده تا شایعات زیادی به گوش برسد.   یکی از خبرهای بزرگ فصل جابجایی تابستانی علاقه علیرضا منصوریان به جذب ساسان انصاری مهاجم سابق […]


به گزارش صفیر گیلان، فصل جابجایی تابستانی هر چند به صورت رسمی آغاز نشده است اما باشگاه می توانند با بازیکنان مورد نظر خود قرارداد داخلی امضا کنند و همین باعث شده تا شایعات زیادی به گوش برسد.

 

یکی از خبرهای بزرگ فصل جابجایی تابستانی علاقه علیرضا منصوریان به جذب ساسان انصاری مهاجم سابق پرسپولیس است که به نظر می رسد دور از انتظار هم نیست.

 

انصاری در پرسپولیس با بی مهری مواجه شد و بازیکنی به او ترجیح داده شد که در نهایت برای برانکو دردسر ساز و از این تیم اخراج شد.

 

ساسان بعد از بازگشت به فولاد عملکرد خیره کننده ای از خود نشان داد و توانست ۱۶ گل برای این تیم به ثمر رساند. او می تواند با توجه به انگیزه بسیار بالایی که دارد در استقلال موفق باشد و طبیعی است که سرمربی باهوش آبی پوشان پایتخت به دنبال جذب این بازیکن بااستعداد باشد.

 

باید دید که آیا فولاد این بار هم با جدایی ستاره خط حمله خود موافقت می کند یا نه./جام نیوز