در ساخت هر یک از این ۳۰ واحد مسکونی، ۷۰ میلیون تومان تسهیلات از محل اعتبارات کمیته امداد و ۸۰ میلیون تومان از محل اعتبارات بنیاد مسکن استفاده شده است.

به گزارش صفیر گیلان از فومن؛ همزمان با دهه مبارک فجر با حضور  موسی فکور فرماندار، خلیل بهروزی فر نماینده شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی و حجت‌الاسلام والمسلمین نقدی امام جمعه شهرستان فومن در روستای چپول، تعداد ۳۰ واحد مسکن مددجویی کمیته امداد امام خمینی (ره) به طور تجمیعی افتتاح شد.

رئیس کمیته امداد شهرستان با بیان این که در ساخت هر یک از این ۳۰ واحد مسکونی، ۷۰ میلیون تومان تسهیلات از محل اعتبارات کمیته امداد و ۸۰ میلیون تومان از محل اعتبارات بنیاد مسکن استفاده شده و مجموع هزینه های مربوط به هر واحد ۳۰۰ میلیون تومان بوده است، اظهار کرد:  برای مجموع این ۳۰ واحد مسکونی در شهرستان مبلغ ۹ میلیارد تومان هزینه شده است.

مهدی ظهیریان با اشاره به سایر برنامه های این اداره افزود: هم اکنون ۲۵ واحد مسکونی مددجویی دیگر نیز در شهرستان در حال ساخت است.

وی در ادامه با اشاره به طرح های اشتغالزایی کمیته امداد، اظهار کرد: همچنین ۵۶۹ طرح اشتغالزایی در شهرستان با ارزش ۵۳ میلیارد تومان تسهیلات بانکی تبصره ۱۶ آماده بهره برداری است.

  • نویسنده : تنظیم؛زلیخا صفری