امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 30 November , 2021
امروز : سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰ - 25 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 28359
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴ | 1035 بازدید | ارسال توسط :

فروش حرفه ای، در عصر کنونی اصل بقای کسب و کار است

به گزارش صفیر گیلان، روهام قلیچی از برگزاری همایش « رهبران حرفه ای فروش» در استان گیلان خبرداد و گفت : فروش حرفه ای، در عصر کنونی اصل بقای تولید و ماندگاری در کلیه کسب و کارها است. رئیس مرکز آموزش بازرگانی گیلان با بیان اینکه فروش حرفه ای با شاخصهای روزمره متفاوت است عنوان […]

فروش حرفه ای، در عصر کنونی اصل بقای کسب و کار است

به گزارش صفیر گیلان، روهام قلیچی از برگزاری همایش « رهبران حرفه ای فروش» در استان گیلان خبرداد و گفت : فروش حرفه ای، در عصر کنونی اصل بقای تولید و ماندگاری در کلیه کسب و کارها است.
رئیس مرکز آموزش بازرگانی گیلان با بیان اینکه فروش حرفه ای با شاخصهای روزمره متفاوت است عنوان کرد: مهارت تدوین و اجرای استراتژی فروش، هدف اصلی مدیر حرفه ای فروش در مسیر توسعه کسب و کار و خلق ارزش است.
وی افزود: نظارت و کنترل بر عملکرد فرایند فروش علاوه بر مهارت انتخاب، آموزش و رهبری تیم، وجه تمایزی است که مدیر فروش را به رهبری حرفه ای در مقوله فروش تبدیل می کند.
دکتر قلیچی در ادامه تصریح کرد: این مرکز در راستای اهداف آموزشی و رسالتهای اجتماعی خود همایش مذکور را نهم مرداد ماه با حضور«دکتر فرخ دیبا» سخنران حرفه ای وبرتر کشور در رشت برگزار خواهد کرد.

وی اظهار داشت: مدیران و کارشناسان فروش کارخانجات، فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای، صنوف علاقمند به گسترش سهم بازار در فضای رقابتی کسب و کار و حتی دانشجویان می توانند جهت حضور و کسب اطلاعات بیشتر با شماره پنج رقمی۳۴۲۴۵-۰۱۳ تماس گرفته و از این فرصت طلایی بهره مند شوند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد