عضو کمیسیون تلفیق مجلس اضافه کرد:با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری، در تلاش هستیم که بتوانیم منابع مورد نیاز برای افزایش دریافتی پرستاران و بخش درمان را تحقق ببخشیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صفیر گیلان؛سیدکاظم دلخوش اباتری ، نماینده مردم صومعه سرا در گفتگویی از ، از نهایی شدن و تصویب بحث «فوق‌العاده خاص» کارکنان قوه قضاییه در صحن علنی مجلس خبر داد.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت: مصوبه کمیسیون تلفیق برای فوق‌العاده خاص کارکنان زحمت کش قوه قضاییه، با الحاق یک جز به بند (الف) تبصره (۱۲) در صحن علنی مجلس نهایی شد.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس اضافه کرد: برای بخش های دیگر از جمله پرستاران نیز در تلاش هستیم که تصمیماتی اخذ نماییم و بزودی نهایی کنیم.
با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری، در تلاش هستیم که بتوانیم منابع مورد نیاز برای افزایش دریافتی پرستاران و بخش درمان را تحقق ببخشیم.

دلخوش گفت: رتبه بندی معلمان نیز نهایی شد وایرادات شورای نگهبان به این لایحه برطرف و روز گذشته در صحن علنی مجلس با قاطعیت رای آورد.

کاظم دلخوش تاکید کرد: در واقع به دنبال این هستیم که بتوانیم حقوق کارکنان دولت را ساماندهی کنیم و در این زمینه دولت نیز همراه است و انشالله بتوانیم در این زمینه قدم‌های مثبتی برداریم.