امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 23 October , 2021
امروز : شنبه, ۱ آبان , ۱۴۰۰ - 17 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 48981
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۵ | 34 بازدید | ارسال توسط :
فرمانده انتظامی شهرستان فومن خبر داد

قماربازان قهوه خانه ای فومن ناک اوت شدند

صفیر گیلان  ؛فرمانده انتظامی فومن از دستگیری ۱۶ قمارباز در قهوه‌خانه‌ای در این شهرستان خبر داد.

قماربازان قهوه خانه ای فومن  ناک اوت شدند

به گزارش خبرنگار صفیر گیلان از قومن؛سرهنگ “حمیدرضا فیضی” در گفت‌وگو با خبرنگار این پایگاه خبری ، قمار را از نظر فردی و اجتماعی عملی قبیح و یک ناهنجاری عنوان کرد و اظهار داشت: جلوگیری از قمار نیاز به اقدامات فرهنگی و آگاه‌سازی مردم نسبت به آسیب‌های آن دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه پس از دریافت گزارشی مبنی بر پریایی مکان برگزاری قماربازی در فومن، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت افزود: پس از بررسی‌های صورت گرفته و محرز شدن صحت موضوع، پلیس محل فعالیت قماربازان را در قهوه‌خانه‌ای در یکی از روستاها شناسایی کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان فومن از اعزام ماموران پلیس امنیت عمومی با هماهنگی قضائی به محل مورد نظر و دستگیری ۱۶ نفر حین قماربازی خبر داد و تصریح کرد: در بازرسی از این مکان، ۲ دست آلات قمار، ۲۰ میلیون ریال وجه نقد و ۲ دفتر حسابرسی کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در بررسی صورت گرفته از دفتر حسابرسی مشخص شد، گردش مالی این محل قماربازی روزانه حدود ۱۰۰ میلیون ریال بوده است بیان داشت: متهمان این پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

سرهنگ فیضی در پایان گفت: اگر همه افراد جامعه نسبت به اتقاقات و رویدادهای اطراف خود حساس باشند و احساس مسئولیت کنند، قطعاً امنیت مطلوب‌تری را می‌توان در آن جامعه برقرار کرد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد