امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 30 November , 2021
امروز : سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰ - 25 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 50185
  پرینتخانه » اخبار, اخبار ویژه (اسلایدر بالای صفحه), انتخاب سردبیر, فرهنگی و اجتماعی, فومن, گیلان تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳ | 28 بازدید | ارسال توسط :
سرهنگ خلبان رحمانی در فومن

محرومیت زدایی ۲۵۰ میلیارد تومانی ارتش در استانهای محروم کشور

صفیر گیلان؛سرهنگ خلبان ولی رحمانی با بیان اینکه ارتش حافظ امنیت کشور در طول دفاع مقدس و تاکنون بوده است و اما بخشی از توانش را در حوزه یاری رسانی قرار می‌دهد گفت:بخش عمده اقدامات ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوزه ویروس منحوس کرونا و محرومیت زدایی از ابتدای سال بیش از ۲۵۰ میلیارد تومان در این حوزه در استانهای مختلف کشور از جمله در استان سیستان و بلوچستان درخصوص‌ محرومیت زدایی و بهداشت و درمان انجام شده است.

محرومیت زدایی ۲۵۰ میلیارد تومانی ارتش در استانهای محروم کشور

به گزارش خبرنگار صفیر گیلان  از فومن،سرهنگ خلبان ولی رحمانی ظهر چهارشنبه در جلسه با مدیران شهرستان فومن با اشاره به وعده‌های ارتش در زمینه اجرای طرح‌های محرومیت زدایی در این شهرستان، اظهار کرد: امروز با بهره برداری از چهار پروژه ارتش به وعده خود به مردم فومن عمل کرد.

وی با بیان اینکه امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار وظیفه اصلی خود که ایجاد امنیت پایدار و دفاع از حدود و مرزها است به مردم نیز خدمت می‌کند، افزود: محرومیت زدایی و حل مشکلات مردم امروز از سوی ارتش مورد توجه قرار گرفته است.

مدیر طرح‌های محرومیت زدایی ارتش با اشاره به اینکه بخش عمده اقدامات ارتش در حوزه مبارزه با کرونا و محرومیت زدایی است، ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۲۵۰ میلیارد تومان در زمینه کرونا و محرومیت زدایی از سوی ارتش هزینه شده است.

وی به اجرای طرح‌های محرومیت زدایی در سیستان و بلوچستان به ویژه در زمینه آب، بهداشت و درمان و تأمین کپسول‌های اکسیژن اشاره و اضافه کرد: ارتش نیروی زمینی در دو ماه هشت بیمارستان تنفسی بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان هزینه احداث و تحویل داد.

سرهنگ رحمانی با بیان اینکه در احداث بیمارستان در اصفهان، قم، خراسان رضوی و گیلان و بخصوص در غرب گیلان نیروی زمینی در حوزه محرومیت زدایی طرح‌های خوبی اجرا کرده است، اظهار کرد: در ایام کرونا کمک‌های مورد نیاز مردم در از سوی ارتش انجام شد و امروز نیز بزرگترین مرکز آی سی یو غرب گیلان با بیش از ۱۳ میلیارد تومان هزینه در بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) به بهره برداری رسید.

وی با اشاره به اینکه ساخت مسکن محرومان با همکاری سپاه، احداث خانه بهداشت، چند مسجد و اماکن فرهنگی در برخی شهرستان‌های استان گیلان بازسازی، تجهیز و ساخته شده و می‌شود، گفت: نیروی زمینی ارتش به تمام وعده‌های خود عمل می‌کند.

سرهنگ خلبان ولی رحمانی با بیان اینکه ارتش حافظ امنیت کشور در طول دفاع مقدس و تاکنون بوده است و اما بخشی از توانش را در حوزه یاری رسانی قرار می‌دهد و به فرموده مقام معظم رهبری قبل از ستاد بحران ورود می‌کندگفت:بخش عمده اقدامات ارتش جمهوری اسلامی ایران در حوزه ویروس منحوس کرونا و محرومیت زدایی از ابتدای سال بیش از ۲۵۰ میلیارد تومان در این حوزه در استانهای مختلف کشور از جمله در استان سیستان و بلوچستان درخصوص‌ محرومیت زدایی و بهداشت و درمان انجام شده است.

وی افزود:ارتشی و سپاهی یک لشکر الهی است و همچنین در حوزه فرهنگی و کمک به مساجد نیز اقدام شده است و مصلای بزرگ این شهر نیز به زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

نویسنده : زلیخا صفری راسته کناری
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد