امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 25 January , 2022
امروز : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰ - 22 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 51989
  پرینتخانه » اخبار, اخبار ویژه (اسلایدر بالای صفحه), اقتصادی, انتخاب سردبیر, فومن, گزارش تاریخ انتشار : ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۰ | 36 بازدید | ارسال توسط :
 به منظور پیگیری مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی فومن

محسنی؛واگذاری شهرکهای صنعتی به هیات امناء در راستای رفع مشکلات واحد ها و تسهیل درتولید/ سعیدی کیا،تنزل درجه بندی زیست محیطی مهمترین چالش شهرک های صنعتی

صفیر گیلان؛فرماندار فومن با اشاره به اهمیت مدیریت صحیح شهرک های صنعتی و با بیان این که فضای سبز این شهرک نیازمند اصلاح و بهسازی است،

محسنی؛واگذاری شهرکهای صنعتی به هیات امناء در راستای رفع مشکلات واحد ها و تسهیل درتولید/ سعیدی کیا،تنزل درجه بندی زیست محیطی مهمترین چالش شهرک های صنعتی

به گزارش پایگاه خبری صفیر گیلان از فومن؛بازدید محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان فومن از شهرک صنعتی کوچیچال فومن با حضور خلیل بهروزی فر نماینده مردم شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی و سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان همراه بود، فرماندار شهرستان از تعدادی از واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان به منظور پیگیری مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی برگزار شد.

محسنی؛واگذاری شهرکهای صنعتی به هیات امناء در راستای رفع مشکلات واحد ها و تسهیل درتولید

محسنی در نشستی که با حضور جمعی از مدیران واحدهای صنعتی این شهرک برگزار شد ابتدا خواستار تشکیل هیات امنا و سپس احصای مشکلات توسط آن ها و بیان مشکلات اولویت بندی شده جهت رسیدگی شد.
محسنی ضمن بازدید از چند واحد تولیدی و اطلاع از مسائل و مشکلات آن ها اعلام کرد: با تشکیل هیات امنای شهرک صنعتی، زمینه پیگیری رفع مشکلات فعلی فراهم و در روند رسیدگی به خواسته های تولیدکنندگان تسهیل می شود.

محسنی فرماندار شهرستان پیرو این بازدید، از جمع بندی نکات احصاء شده در این بازدید میدانی و برنامه ریزی به منظور برگزاری جلسه کارگروه رفع موانع تولید در آینده نزدیک در شهرستان جهت رسیدگی به مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی کوچیچال خبر داد.

فرماندار شهرستان با تاکید بر لزوم رسیدگی به وضعیت واحدهای راکد و رها شده در شهرک های صنعتی شهرستان فومن، اظهار کرد: با همت و پیگیری مدیران این شرکت صنعتی، هم شاهد ارتقای وضعیت سیما و منظر شهرک خواهیم بود و هم مشکلات واحدهای تولیدی به نحو بهتری احصاء و به منظور پیگیری، منعکس خواهد شد.

فرماندار فومن با اشاره به اهمیت مدیریت صحیح شهرک های صنعتی و با بیان این که فضای سبز این شهرک نیازمند اصلاح و بهسازی است، به مشکلات زون بندی در شهرک های صنعتی و عدم پیگیری و اهتمام محیط زیست در تسهیل شرایط فعالیت واحدهای تولیدی پرداخت.

تنزل درجه بندی زیست محیطی مهمترین چالش شهرک های صنعتی

سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اظهار کرد: درخصوص وضعیت درجه بندی زیست محیطی، با تنزل درجه از سوی محیط زیست مواجه شده ایم و ضرورت دارد مشکلات موجود هرچه سریع تر رفع شوند.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در ارتقای شاخص های زیست محیطی شهرک های صنعتی در شهرستان، اظهار کرد: تصفیه خانه شهرک صنعتی کوچیچال در شرف تکمیل است و با اعتباری حدود ۱۰ میلیارد تومان به زودی راه اندازی و به مدت یک سال توسط خود پیمانکار مدیریت می شود.

سعیدی کیا ضمن اشاره به معضل سرقت از واحدهای نیمه راکد و راکد که بدون نظارت رها شده اند، از پیگیری بحث روشنایی در این شهرک خبر داد.

نویسنده : زلیخا صفری راسته کناری
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد