مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان از تکمیل و آماده بهره برداری بودن مخزن ۲ هزار متر مکعبی، ایستگاه پمپاژ و خط انتقال آب رحیم آباد از توابع شهرستان رودسر واقع در شرق استان خبر داد .

صفیر گیلان/ ؛ وحید خرمی با اعلام این خبر گفت : هدف از اجرای پروژه احداث و تجهیز ایستگاه پمپاژ به ظرفیت یکصد مترمکعب را انتقال آب از محل تصفیه خانه طول لات به مخزن ۲ هزار مترمکعبی  و خط انتقال و اتصال به شبکه توزیع شهر برای تامین آب آشامیدنی و فشار مناسب شهر رحیم آباد عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه برای اجرای این طرح ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه شده که ارزش کنونی آن بالغ بر  ۷۰۰ میلیارد ریال می باشد ، اظهار داشت: این پروژه از سال ۹۷ آغاز شده و اکنون به پایان رسیده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان مخزن ۲ هزار متر مکعبی ، احداث ایستگاه پمپاژ ، لوله گذاری و خط انتقال رفت و برگشت ( خط انتقال رفت از ایستگاه پمپاژ به مخزن ۲ هزار مترمکعبی و خط انتقال برگشت از مخزن ۲هزار متر مکعبی برای اتصال به شبکه شهر رحیم آباد ) و لوله سرریز مخزن با استفاده از لوله های پلی اتیلن  به طول سه هزار و۴۶۰  متر و احداث حوضچه ها در مسیر لوله گذاری و شیرهای فشارشکن از جمله اقدامات انجام شده برای اجرای این پروژه بوده است.

وی احداث اتاق نگهبانی، محوطه سازی ، فنس کشی و نصب شیرآلات را از دیگر اقدامات انجام شده برای تکمیل این پروژه ذکر کرد.