امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 17 September , 2021
امروز : جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ - 10 صفر 1443
شناسه خبر : 10595
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۶ | 2862 بازدید | ارسال توسط :

مدارس و دانشگاه ها به یکی از کانون های هدف توزیع کنندگان مواد مخدر تبدیل شدند/مصوبات شورای مبارزه با مواد مخدر به صورت مستمر در شهرستان پیگیری شود/ بیکاری یکی از عوامل گرایش جوانان به مواد مخدر است

  به گزارش صفیر گیلان؛نشست شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان شفت عصر امروز با حضور محمد حسین شاه کویی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گیلان در سالن میرزای شفتی برگزار شد. به گزارش صفیر به نقل از روابط عمومی فرمانداری محمدرضا محسنی در این نشست با اشاره به اینکه سن ابتلا […]

مدارس و دانشگاه ها به یکی از کانون های هدف توزیع کنندگان مواد مخدر تبدیل شدند/مصوبات شورای مبارزه با مواد مخدر به صورت مستمر در شهرستان پیگیری شود/  بیکاری یکی از عوامل گرایش جوانان به مواد مخدر است

 

به گزارش صفیر گیلان؛نشست شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان شفت عصر امروز با حضور محمد حسین شاه کویی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گیلان در سالن میرزای شفتی برگزار شد.
به گزارش صفیر به نقل از روابط عمومی فرمانداری محمدرضا محسنی در این نشست با اشاره به اینکه سن ابتلا به اعتیاد به ۱۲ سال کاهش یافته است افزود : آموزش و پیشگیری بهترین راهکار مبارزه با مواد مخدر است.
وی با بیان اینکه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی گرایش به مصرف مواد مخدر را کاهش می دهد تصریح کرد : مدارس و دانشگاه ها به یکی از کانون های هدف توزیع کنندگان مواد مخدر تبدیل شده اند .
فرماندار شفت در ادامه با اشاره به اینکه زمان مصرف برخی از مواد مخدر صنعتی به چند ثانیه کاهش یافته است ؛ بر آموزش و اطلاع رسانی خانواده ها تاکید کرد و افزود : برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی اعتیاد نیازمند همت و اهتمام عمومی در جامعه هستیم.
وی با بیان اینکه میزان کشف مواد مخدر در شهرستان شفت نسبت به سال گذشته افزایش یافته است افزود : مصوبات شورای مبارزه با مواد مخدر باید همواره و به صورت مستمر پیگیری گردد.
نماینده عالی دولت در شفت در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه طرح جمع آوری قلیان سراها باید با یک وحدت رویه انجام پذیرد افزود : اعطای مشوق ها و تسهیلات بانکی می تواند صاحبان قلیان سرا ها را برای تغییر شغل ترغیب کند.
وی با بیان اینکه بهبود یافتگان اعتیاد برای زندگی سالم نیاز به اشتغال دارند افزود : بیکاری یکی از عوامل گرایش به مواد مخدر است و دولت به بهبود وضعیت کسب و کار نگاه ویژه ای دارد.
محسنی به اعطای تسهیلات کم بهره برای نوسازی ناوگان حمل و نقل روستایی اشاره و افزود : در سال جاری تاکنون مبلغ ۸۰۵ میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی از سوی صندوق کارآفرینی امید به متقاضیان اعطا شده است و این میزان تا پایان سال افزایش خواهد یافت.
وی در پایان به برگزاری برنامه های آموزشی مشترک در سطح مدارس و دانشگاه ها تاکید کرد

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد