امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 17 January , 2022
امروز : دوشنبه, ۲۷ دی , ۱۴۰۰ - 14 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 12220
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۲ | 2581 بازدید | ارسال توسط :

مردمان دیار میرزاکوچک خان جنگلی در عرصه های مختلف در طول تاریخ اولین های فراوانی را به نام خود ثبت کرده اند از جمله حماسه ۸دی

به گزارش صفیر گیلان؛ حضور گسترده و خودجوش مردم رشت و خلق حماسه ۸ دی، نشانگر هوشمندی و آگاهی مردمان این دیار و پایبندی به ارزش های نظام است. متن بیانیه شهرداری رشت بدین شرح می باشد : بسمه تعالی حضور گسترده و خودجوش مردم رشت و خلق حماسه ۸ دی، نشانگر هوشمندی و آگاهی مردمان این […]

مردمان دیار میرزاکوچک خان جنگلی در عرصه های مختلف در طول تاریخ اولین های فراوانی را به نام خود ثبت کرده اند از جمله حماسه ۸دی

به گزارش صفیر گیلان؛ حضور گسترده و خودجوش مردم رشت و خلق حماسه ۸ دی، نشانگر هوشمندی و آگاهی مردمان این دیار و پایبندی به ارزش های نظام است.

متن بیانیه شهرداری رشت بدین شرح می باشد :

بسمه تعالی

حضور گسترده و خودجوش مردم رشت و خلق حماسه ۸ دی، نشانگر هوشمندی و آگاهی مردمان این دیار و پایبندی به ارزش های نظام است. حماسه ای که اسوه و قدوه ای برای سایر استان ها شد و با حضور مردمان سراسر ایران در ۹ دی ماه تکمیل شد و برگ زرینی دیگر به تاریخ پرشکوه این شهر و دیار افزود.

مردمان دیار میرزاکوچک خان جنگلی که در عرصه های مختلف در طول تاریخ اولین های فراوانی را به نام خود ثبت کرده اند و در راه دفاع از نظام و میهن پرستی نیز همواره پیشگام بوده و شهدای پرشماری را تقدیم کرده اند در ۸ دی ماه نیز اثبات کردند که در پیروی از رهنمودهای داهیانه رهبر فرزانه انقلاب و آرمان های امام راحل (ره)، پیشقدم و در دفاع از ارزش های نظام در صف اول بوده اند و خواهند بود.

دشمنان قسم خورده نظام که همواره در کمین نشسته و نقشه ای شوم برای این سرزمین طراحی می کنند باید بدانند که مردم این کشور به خوبی راه حق را از باطل خواهند شناخت و توطئه های منفعت طلبانه آنان را خنثی خواهند کرد و اجازه نخواهند داد که آنها به مقاصد شوم خود دست یابند و هرگز فریب تریبون های دروغ پراکنی آنها را نخواهند خورد و فریفته چشم انداز واهی که آنها ترسیم می کنند نخواهند شد.

امروز وحدت و حفظ انسجام ملی مهم ترین عامل در حرکت به سوی موفقیت و توسعه بیش از پیش کشور است و آنان که همواره در مقابل این اتحاد و همدلی ایرانیان تسلیم شده اند امروز برای پیشبرد نیات خبیثانه و نشات گرفته از روحیات کینه توزانه، راهی جز نشانه گرفتن آن را پیش روی خود نمی بینند.

مردم ایران فارغ از هر قومیت و مذهب و زبان، برای اعتلای جایگاه و نام ایران، هر کجا که به حضورشان نیاز باشد یکپارچه و متحد صحنه نابی از حماسه وحدت و حضور را بر جریده تاریخ ثبت می کنند.

مردم شهر رشت نیز رفتار کژاندیشان را رصد خواهند کرد و هرکجا که احساس کنند فتنه با شکل و شمایلی دیگر در حال شکل گرفتن است، باز هم با حضور گسترده، هوشیاری خود را به رخ بدخواهان می کشند .

قطعاً رفتارهای مسئولیت پذیرانه مردمان شهرهای مختلف از نگاه دلسوزان نظام پنهان نخواهد ماند و خدمت رسانی به مردم با جدیت بیش از پیش دنبال خواهد شد و در سایه اتحاد و همدلی، شاهد ارتقای سطح رفاه اجتماعی، رونق اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار نیز خواهیم بود و ما نیز در مجموعه مدیریت شهری رشت در این راه تمام توان خود را برای ارائه خدمات شایسته به این مردم به کار خواهیم بست.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد