امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 8 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 11 محرم 1444
شناسه خبر : 6124
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1396 - 19:54 | 1695 بازدید | ارسال توسط :

مردم فرهیخته شهرستان با حضور پرشور و حماسی خود به منویات مقام معظم رهبری لبیک می گویند

  به گزارش صفیر گیلان؛فرماندار شهرستان فومن در پیامی از عموم مردم همیشه در صحنه شهرستان فومن جهت شرکت در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا دعوت بعمل آورد. متن کامل پیام دکتر حسین اسمعیل پور به شرح ذیر است؛ بسم ا… الرحمن الرحیم انتخابات مظهر اراده ی […]

مردم فرهیخته شهرستان با حضور پرشور و حماسی  خود به منویات مقام معظم رهبری لبیک می گویند

 

به گزارش صفیر گیلان؛فرماندار شهرستان فومن در پیامی از عموم مردم همیشه در صحنه شهرستان فومن جهت شرکت در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا دعوت بعمل آورد.
متن کامل پیام دکتر حسین اسمعیل پور به شرح ذیر است؛
بسم ا… الرحمن الرحیم
انتخابات مظهر اراده ی ملت است و مردم فهیم و همیشه در صحنه شهرستان فومن در طی تمامی سالهای پس از پیروزی انقلاب با حضور حماسی خود از آرمان های انقلاب شکوهمند اسلامی ، امام راحل(ره) و شهدا دفاع کرده اند.
یقیناً حضور حداکثری مردم در انتخابات ۲۹ اردیبهشت، ضامن امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی است و به فرموده مقام معظم رهبری، هر شخصی که در پایان این روز انتخاب شود در نهایت برنده اصلی انتخابات مردم عزیز ایران اسلامی خواهند بود.
مردم به عنوان یک وظیفه و تکلیف شرعی و عقلی برای تعیین سرنوشت خود در پای صندوق‌های رأی حضور پرخروش خواهند داشت تا دشمنان اسلام را مأیوس و اتحاد و اراده خود را به نمایش بگذارند.
اینجانب از تمامی مردم فرهیخته شهرستان دعوت می نمایم تا با حضور پرشور و حماسی خود در ۲۹ اردیبهشت ماه در پای صندوق های رأی ضمن انتخاب افراد اصلح و شایسته به عنوان نمایندگان شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری، به منویات مقام معظم رهبری در خصوص شرکت آگاهانه در انتخابات لبیک گفته و افتخار دیگری را برای ایران اسلامی رقم زنند.

حسین اسمعیل پور
فرماندار شهرستان فومن

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد