امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 14 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 9515
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 28 شهریور 1396 - 13:56 | 1350 بازدید | ارسال توسط :

مسکن مهر نیازمند احداث ۲۸ واحد آموزشی با بیش از سیصد کلاس درس است

صفیر گیلان؛مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان گیلان از بهره برداری دو مدرسه در مسکن مهر رشت خبر داد و گفت: مسکن مهر نیازمند احداث ۲۸ واحد آموزشی جدید است. به گزارش روابط عمومی، مهندس علی اوسط اکبری مقدم در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان رشت به پنج پروژه مدرسه‌سازی در شهر رشت اشاره و اظهار […]

مسکن مهر نیازمند احداث ۲۸ واحد آموزشی با بیش از سیصد کلاس درس است
صفیر گیلان؛مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان گیلان از بهره برداری دو مدرسه در مسکن مهر رشت خبر داد و گفت: مسکن مهر نیازمند احداث ۲۸ واحد آموزشی جدید است.

به گزارش روابط عمومی، مهندس علی اوسط اکبری مقدم در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان رشت به پنج پروژه مدرسه‌سازی در شهر رشت اشاره و اظهار کرد: با افتتاح پروژه‌های فوق در شهر رشت محیط آموزشی بیش از ۲هزار و ۹۰۰ دانش‌آموز فراهم می‌شود.

وی با اعلام اینکه دو  مدرسه‌ در مسکن مهر رشت در دست بهره‌برداری است، افزود: علاوه بر دو  مدرسه‌ فوق در مسکن مهر رشت پروژه‌ای دیگر را نیز در دست احداث داریم که ۷۰ درصد عملیات ساخت آن به اتمام رسیده است.

مدیرکل نوسازی مدارس استان گیلان بابیان اینکه این اداره کل پروژه ۱۸ کلاسه دیگری را نیز در مسکن مهر رشت در دست احداث دارد که تا مرحله اجرای فونداسیون پیش رفته، گفت: برای تکمیل پروزه مذکور نیاز به ۶ میلیارد تومان اعتبار است که ۷۰ درصد آن باید از منابع استانی تامین شود.

مهندس مقدم بابیان اینکه اگر پروژه احداث مدرسه ۱۸ کلاسه در سال  تحصیلی آینده به بهره‌برداری نرسد مسکن مهر دچار بحران کمبود کلاس درس خواهد شد، مطرح کرد: منابعی که برای آموزش‌وپرورش در راستای احداث مدرسه فوق‌الذکر گذاشته‌شده کافی نیست و با توجه به وضعیت فعلی مسکن مهر باید این مدرسه هرچه سریع‌تر به بهره‌برداری برسد.

وی بابیان اینکه با بهره‌برداری از این مدرسه تا حدودی از مشکلات آموزشی در مسکن مهر رشت کاسته خواهد شد  گفت: مسکن مهر رشت نیازمند احداث ۲۸  واحد آموزشی با بیش از سیصد کلاس درس است تا به‌صورت کامل مشکل کمبود کلاس درس حل شود.

 

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد