امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 30 November , 2021
امروز : سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰ - 25 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 50715
  پرینتخانه » اخبار, اخبار برگزیده (اسکرول پایین اسلایدر), اسلایدر, اقتصادی, انزلی, گیلان تاریخ انتشار : ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۵ | 27 بازدید | ارسال توسط :
سعید محمد،

مناطق آزاد ریل گذار توسعه استانها و ابزار راهبرد توسعه صادرات است

صفیر گیلان،مشاور رئیس جمهور برخی راهبردهای دبیرخانه مناطق آزاد را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: بازگرداندن این مناطق به جایگاه و مسیر اصلی خود در راستای افزایش میزان تولید و صادرات از جمله راهبردهای دبیرخانه مناطق آزاد است.

مناطق آزاد ریل گذار توسعه استانها و ابزار راهبرد توسعه صادرات است

به گزارش خبرنگار صفیر گیلان؛سعید محمد در حاشیه بازدید  بندر کاسپین با اشاره به برخی مشکلات و چالش‌های در مناطق آزاد کشور، اظهار کرد: این مشکلات و چالش‌ها ریشه یابی شده است.

وی با بیان اینکه راهکارهای برون رفت از این چالش‌ها نیز احصا شده است، گفت: یکی از مهمترین ساز و کارها اجرای دقیق و تحقق شرح وظایف مناطق و قوانین است.

مشاور رئیس جمهوری با اشاره به اینکه این موضوع در دستور کار قرار دارد، ادامه داد: این مناطق می‌تواند ریل گذار توسعه در استان‌های باشد و باید شتاب بیشتری بگیرد.

وی به نقش مهم این مناطق در بهبود اقتصاد و معیشت اشاره و اضافه کرد: این موضوع یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری و در دستور کار قرار دارد.

سعید محمد  با اشاره به ظرفیت‌های بالا در مناطق آزاد اظهار داشت: مردم گیلان شایسته بهره‌مندی از امکانات رفاهی، زیرساختی و اقتصادی بیشتر و توسعه‌ یافته‌تر هستند.

دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به اهمیت تبادل نظر بین مناطق آزاد و سپاه استان خاطرنشان کرد: لازم است راهکارها و ساز و کارهای همکاری مناطق آزاد و منطقه آزاد انزلی با سپاه استان گیلان به بحث و تبادل نظر گذاشته شود.

مشاور رئیس جمهور برخی راهبردهای دبیرخانه مناطق آزاد را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: بازگرداندن این مناطق به جایگاه و مسیر اصلی خود در راستای افزایش میزان تولید و صادرات از جمله راهبردهای دبیرخانه مناطق آزاد است.

نویسنده : تنظیم،زلیخا صفری راسته کناری
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد