امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 14 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 5389
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 03 اردیبهشت 1396 - 22:24 | 2326 بازدید | ارسال توسط :

ذهنیت علاء کلنگی نسبت به بانوان نداریم

به گزارش اختصاصی صفیر گیلان؛ فیروز فاضلی در همایش تقویت مشارکت حداکثری بانوان در انتخابات پیش رو در مجتمع خاتم الانبیاء رشت با اشاره به اینکه  سخنرانی خانم ها ابرو فراغ و رفیعی ومجری توانمند همایش  کامل و جامعه بود گفت: من ذهنیت علاء کلنگی نسبت به بانوان ندارم  و هرگز آقا و خانم نمی […]

ذهنیت علاء کلنگی نسبت به بانوان نداریم

به گزارش اختصاصی صفیر گیلان؛ فیروز فاضلی در همایش تقویت مشارکت حداکثری بانوان در انتخابات پیش رو در مجتمع خاتم الانبیاء رشت با اشاره به اینکه  سخنرانی خانم ها ابرو فراغ و رفیعی ومجری توانمند همایش  کامل و جامعه بود گفت: من ذهنیت علاء کلنگی نسبت به بانوان ندارم  و هرگز آقا و خانم نمی گویم و انها را مقایسه نمی کنم چون در خانواده بانوان قوی داشتم.

وی با اشاره به اینکه خلقت واقعی با انتخابات رقم می خورد گفت:انتخابات یعنی می پذیریم  در دو راه چیزی و فردی  را برگزیده  که مسئولیت را بپذیرد.

ایشان انتخابات  را ذاتی و فلسفی خطیر خواند و گفت: کسی که انتخاب می شود باید پاسخ گو باشد.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان  شرکت افزون بر ۱۵ هزار داوطلب شورا در گیلان را  نوید بخش مشارکت حداکثری مردم در انتخابات خواند و گفت:به ازای هر ۱۶۳ نفر ما یک کاندید در شهر داریم.

فاضلی با بیان اینکه انسان ها به طور فطری  افراد حد وسط  را دوست داشته  و به اعتدال گرایش دارند، اظهار کرد: هیچ سیستمی را با تندروی نمی توان کنترل کرد چراکه انسان با اعتدال و گفت و گو می تواند بسیاری از مسائل را حل کند.

ایشان با اشاره به اینکه انسانها در خلاء زندگی نمی کنندپس یک کشور و ملت هم نمی تواند در خلاء زندگی کندگفت:  باید ملت  ایران در جهان دیده  شود و حرفهایی برای گفتن داشته باشند و در پستو نمانند زیرا گفتگو تبادل خرد است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه دستاوردهایی همچون برجام به واسطه همین گفت و گوها حاصل شده، اظهار کرد: برجام ، راه گفت و گوی جهانی را برای ما باز کرد و موجب شد که ایران اسلامی مخاطبان بیشتری داشته باشد.

دکترفاضلی با بیان اینکه به تجربه ثابت شده که هر جا ملت بیشتر حضور داشته باشند موفقیتها حاصل می شود گفت: خرد جمعی هرگز اشتباه نمی کند و منتخبان در انتخابات حاصل خرد جمعی هستند .

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد