“علی پور وش سعادت و دیگر سوابق”

از سوابق اجرایی وی همکاری با بخش عمران کمیته امداد فومن ،مسئول واحد عمران ناحیه ۳ رشت است.
وی در سال ۸۶ سرپرست کارگاه ویلا سازی شرکت نفت  جهت ساخت ۳۵۰ واحد ویلای به مدت ۲ سال درتنکابن بوده است.
از دیگر سوابق امور عملیاتی وی سرپرستی دفتر فنی شرکت بارژان برای محوطه سازی منطقه آزاد انزلی می باشد.
مهندس علی پور خوش سعادت همچنان سابقه سرپرستی دفترفنی و مسئول کارگاه مسکن مهر شهرستان صومعه سراو مدیر پروژه ۵۸۰ واحدی رشت را داردکه درسال ۹۰به بهره برداری رسیدند .

تنها کاندیدای مرتبط با تخصص در این دوره از انتخابات شورای شهر فومن از سال ۹۱ تا کنون با راه اندازی و مدیریت دفتر مهندسی پادرا و کلینیک ساختمانی پاسارگاد که حاصل آن ۹۶ واحد ویلایی بصورت پیمانکاری و نظارت بیش از۴۰۰ ساختمان ویلایی و ساخت چندین آپارتمان را درخدمت مردم شهر فومن بوده است.

شایان ذکر است که وی سابقه مسئولیت آزمایشگاه بتن سد نیروگاه سیکل ترکیبی سیابیشه چالوس و همچنین نقشه بردار پالایشگاه بزرگ نفت ستاره بندر عباس برای شرکت تابلیه از بزرگترین شرکت های پیمانکاری ایران را نیز داراست.

علی پور خوش سعادت عضو هیات موسس و عضو هیات مدیره و همچنان مدیرعامل شرکت پیشگامان توسعه و عمران فومن و همچنین عضو هیات موسس و نماینده تام الاختیار اتحادیه توسعه و عمران استان گیلان می‌باشد.

در کارنامه فعالیت های اجتماعی وی می توان به ۴ سال تلاش در حوزه ورزش در کمیته فوتسال فومن اشاره کرد.
این جوان با تجربه و کاربلد که از سوابق کاری قابل تاملی برخوردار است تنها با یک هدف پا در عرصه انتخابات شورای ششم نهاده و آن هم این است.

شعار مهندس علی پور وش سعادت…….” لذت توسعه شهری برای مردم ”

علی پور خوش سعادت درعین جوانی باتجربه ترین  و متخصص ترین کاندیدا در حوزه شهری بین سایر نامزدهای شورای ششمین دوره انتخابات شهر فومن است پس بیاییم به جوان شهر مان  اعتماد و شهر را از  بن بست ها آزاد کنیم.

تهیه و تنظیم/زلیخا صفری راسته کناری