امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 22 January , 2022
امروز : شنبه, ۲ بهمن , ۱۴۰۰ - 19 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 4731
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۳ | 1107 بازدید | ارسال توسط :

استقبال داوطلبان برای نام‌نویسی نویدبخش حضور گسترده و پر شور مردم در انتخابات

به گزارش صفیر گیلان؛فرماندار رشت از نام‌نویسی ۲۳۵ نفر داوطلب شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و یک‌هزار و ۷۱ نفر برای شرکت در انتخابات شورای روستاهای این شهرستان از ابتدای ثبت‌نام تاکنون در این شهرستان خبر داد. سیروس شفقی  با اشاره به ثبت‌نام ۳۶۴ نفر در پنجمین روز از نام‌نویسی داوطلبان شوراهای اسلامی شهر […]

استقبال داوطلبان برای نام‌نویسی نویدبخش حضور گسترده و پر شور مردم در انتخابات
به گزارش صفیر گیلان؛فرماندار رشت از نام‌نویسی ۲۳۵ نفر داوطلب شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و یک‌هزار و ۷۱ نفر برای شرکت در انتخابات شورای روستاهای این شهرستان از ابتدای ثبت‌نام تاکنون در این شهرستان خبر داد.

سیروس شفقی  با اشاره به ثبت‌نام ۳۶۴ نفر در پنجمین روز از نام‌نویسی داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان اظهار کرد: تعداد ۴۲ نفر در حوزه‌های شهری تابعه ثبت‌نام کردند و نام‌نویسی ۳۲۲ نفر مربوط به حوزه‌های روستایی شهرستان رشت است.

وی به نام‌نویسی یک‌هزار و ۳۰۶ نفر داوطلب شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای رشت از سی‌ام اسفندماه سال ۹۵ تاکنون اشاره کرد و افزود: نام‌نویسی ۲۳۵ نفر مربوط به حوزه‌های شهری تابعه شهرستان رشت است و یک‌هزار و ۷۱ نفر برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای این شهرستان ثبت‌نام کردند.

فرماندار رشت با بیان اینکه ۲۹ نفر داوطلب برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر رشت در پنجمین روز از نام‌نویسی ثبت‌نام کردند، تصریح کرد: در مجموع تاکنون ۱۵۰ نفر داوطلب برای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر رشت ثبت‌نام کردند که ۱۳۰ نفر مرد و ۲۰ نفر زن هستند.

شفقی، استقبال داوطلبان برای نام‌نویسی در پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا را نویدبخش حضور گسترده و پر شور مردم در انتخابات عنوان کرد و گفت: آرامش خوبی در حوزه انتخابیه رشت برقرار است و این امر همکاری خوب در حوزه نظارت و اجرایی را نشان می‌دهد/فارس

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد