امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 31 July , 2021
امروز : شنبه, ۹ مرداد , ۱۴۰۰ - 22 ذو الحجة 1442
شناسه خبر : 43876
  پرینتخانه » اخبار, اخبار ویژه (اسلایدر بالای صفحه), ایران تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴ | 111 بازدید | ارسال توسط :
امیر سرتیپ حیدری:

نخبگان به عنوان سرمایه های علمی مورد احترام و اکرام ارتش هستند

امیر سرتیپ کیومرث حیدری گفت: در هر کشور جمعیت یکی از مولفه های قدرت است. در بین این جمعیت نخبگان به عنوان سرمایه های علمی هر کشوری مورد احترام و اکرام جامعه هستند. ارتش جمهوری اسلامی از این قاعده مستثنی نبوده است.

نخبگان به عنوان سرمایه های علمی مورد احترام و اکرام ارتش هستند

فرمانده نیروی زمینی ارتش با تاکید بر این که در مجموع دوره بی نظیری بود ادامه داد: با توجه به این که این سربازان نخبه بودند در این دوره نوع و گونه آموزش‌ها را به طوری برنامه ریزی کردیم که با توجه به ذهن پویا و فعال آنها در راستای تخصص و توانا علمی آنها باشد.

امیرحیدری گفت: تلاش بر این بود که بعد از پایان دوره این سربازان نخبه کشورمان به نظام مقدس جمهوری اسلامی خوشبین و نسبت به آینده امیدوار باشند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب تکیه و اعتماد به جوانان مورد تاکید قرار داده اند در این دوره سعی کردیم نشان دهیم که ایران اسلامی در رکاب رهبری به جوانان کشور اعتماد و تکیه دارد و از آنها به خصوص نخبگان به عنوان نعمت الهی یاد می کند.

وی تاکید کرد: می توانم با قاطعیت بگویم که بیش از۹۰ درصد این سربازان نخبه ذهنیت بسیار متفاوتی پیدا کردند و خوشبین تر و امیدوارتر به آینده و نظام مقدس جمهوری اسلامی شدند و در مدت کوتاهی که در خدمت آنها بودیم اگر ارزیابی صورت بگیرد با دیدگاه امیدوارکننده تر و معتقدتر پادگان را ترک می کنند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد