امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 17 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 محرم 1444
شناسه خبر : 36894
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 14 تیر 1399 - 18:32 | 6250 بازدید | ارسال توسط :

نصب گل میخ های ترافیکی در خیابان سردار جنگل رشت

 به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی صفیر گیلان؛محمدحسن هادی زاده با اعلام این‌ مطلب افزود: یکی از راهکارهای کاهش زمان تاخیر جریانات همسوی دارای میزان ترافیک بالا، جلوگیری از تداخلات انواع حرکت ها با نظام دهی و کانالیزه کردن مسیرها است. وی ادامه داد: از این رو برای حل مشکلات تردد و ارتقای کیفیت عبور […]

نصب گل میخ های ترافیکی در خیابان سردار جنگل رشت

 به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی صفیر گیلان؛محمدحسن هادی زاده با اعلام این‌ مطلب افزود: یکی از راهکارهای کاهش زمان تاخیر جریانات همسوی دارای میزان ترافیک بالا، جلوگیری از تداخلات انواع حرکت ها با نظام دهی و کانالیزه کردن مسیرها است.

وی ادامه داد: از این رو برای حل مشکلات تردد و ارتقای کیفیت عبور و مرور وسایل نقلیه عمومی و خودروها و عابران پیاده در مسیر سردار جنگل رشت با نصب گل میخ در سراسر این‌مسیر نسبت به نظم دهی حرکت ها اقدام‌گردید.

مدیر ایمنی و مهندسی ترافیک شهرداری رشت سپس افزود: نصب گل میخ از تقاطع سردار جنگل – طالقانی تا تقاطع سردار جنگل – ضیابری انجام شده است.

هادی زاده در پایان خاطر نشان کرد: هدف اصلی مدیریت ایمنی و مهندسی ترافیک شهرداری رشت رفت و آمد و همچنین تردد خودروها و عابران با ایمنی و آرامش کامل است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد