​ چهارمین جلسه شورای فرهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان به ریاست آقای مهندس حامد دائمی مدیرکل و رئیس شورای فرهنگی و با حضور اعضای این شورا صبح روز سه شنبه ۲۱ شهریور ماه ۱۴۰۲ در دفتر مدیرکل برگزار گردید.

صفیر گیلان به نقل از به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، چهارمین جلسه شورای فرهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان به ریاست آقای مهندس حامد دائمی مدیرکل و رئیس شورای فرهنگی و با حضور اعضای این شورا صبح روز سه شنبه ۲۱ شهریور ماه ۱۴۰۲ در دفتر مدیرکل برگزار گردید.

 پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم، آقای سید ابراهیم خوشروی سقا مسئول روابط عمومی و دبیر شورای فرهنگی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به بررسی مواردی در خصوص چگونگی اجرای برنامه های فرهنگی و برنامه های آتی پرداخت آنگاه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان در این جلسه ضمن تشکر از همکاران که در بحث کارهای فرهنگی همکاری شایسته انجام می دهند با اشاره به برگزاری جلسه کارگروه پیوست فرهنگی در پروژه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان گلستان، و تشریح روند کار و میزبانی استان گیلان در نشست آتی ابراز امیدواری کرد که با تهیه پیوست فرهنگی پروژه ها، خدمات شایسته تری به جامعه هدف بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ارائه گردد.

در ادامه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان در این جلسه هم دلی ، تعامل و هم فکری را از ویژگیهای مهم مجموعه بنیاد مسکن استان دانست که موجب امنیت روانی همکاران گردیده است.

 مهندس دائمی افزود: فرهنگ در نهادهای زیر نظر مقام معظم رهبری، فرهنگ هم زیستی، فرهنگ خدمت، فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی را شامل می شود که بنیادمسکن انقلاب اسلامی به لحاظ مردمی بودن و ارائه خدمات متنوع و متمایز از سایر دستگاه ها با ازخودگذشتگی و ایثار در تعالی این فرهنگ گام بر میدارد.

وی  نهادینه کردن پیوست فرهنگی در اجرای طرح ها و پروژه های بنیاد را برنامه های شاخص بنیاد دانست و ابراز امیدواری کرد: با تعامل و همراهی سایر دستگاه های متولی فرهنگی شاهد گسترش و تعالی و تحقق اهداف امام راحل وبرخورداری نیازمندان از این یادگار حضرت امام (ره) باشیم.

در ادامه جلسه، دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر، مسئول امور ایثارگران، رابط طرح سپاس و سایر اعضا به بیان مطالب و ارائه پیشنهادات پرداختند.