امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 28 January , 2022
امروز : جمعه, ۸ بهمن , ۱۴۰۰ - 25 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 9088
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۱ | 2613 بازدید | ارسال توسط :

نوزدهمین همایش روز بزرگداشت شیون فومنی با همکاری موسسه بنیاد شیون فومنی برگزار می شود

به گزارش اختصاصی صفیر گیلان؛یوسف نیک انجام  در جمع خبرنگاران با اشاره به  برگزاری همایش روز بزرگداشت شیون فومنی گفت: این همایش برای نوزدهمین بار در شهرستان فومن برگزار می شود. نیک انجام تصریح کرد؛ این مراسم در ساعت ۱۶ روز پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان  فومن برگزار  […]

نوزدهمین همایش روز بزرگداشت شیون فومنی با  همکاری موسسه بنیاد شیون فومنی برگزار می شود

به گزارش اختصاصی صفیر گیلان؛یوسف نیک انجام  در جمع خبرنگاران با اشاره به  برگزاری همایش روز بزرگداشت شیون فومنی گفت: این همایش برای نوزدهمین بار در شهرستان فومن برگزار می شود.

نیک انجام تصریح کرد؛ این مراسم در ساعت ۱۶ روز پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان  فومن برگزار  خواهد شد.

photo_2017-08-30_11-44-27-723x1024

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن با تصریح براینکه در این همایش برنامه هایی شامل  موسیقی سنتی، تئاتر با زمینه اشعار شیون، خوشنویسی اشعار شیون و… اعلام و  اظهار  کرد: مهمانان ویژه ملی از حوزه شعر و ادب و هنر نیز در این همایش حضور پیدا خواهند کرد.

وی با یادآوری اینکه خانواده مرحوم شیون فومنی تلاش های بسیار زیادی را متحمل می شوند، ادامه داد: موسسه بنیاد شیون فومنی در این همایش همکاری خواهد داشت.

نیک انجام با اشاره به اینکه مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اشلامی گیلان نیز یکی از سخنرانان این همایش خواهند بود، افزود: فرماندار فومن نیز در این  برنامه های فرهنگی  همکاری ویژه دارند.

وی نقش رسانه ها را  در فرهنگ سازی اجتماعی مهم خواند و گفت: رسانه های شهرستان و استان در پوشش رسانه ای مراسم های فرهنگی شهرستان، اقدامات موثری را انجام می دهند و همیشه همراه ما هستند..

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد