امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 29 October , 2021
امروز : جمعه, ۷ آبان , ۱۴۰۰ - 23 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 38586
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸ | 14955 بازدید | ارسال توسط :

واقفان گیلانی مهر را برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت رویایی کردند

به گزارش صفیر گیلان؛حجت الاسلام ستار علیزاده در جمع رسانه ها اعلام کرد: همزمان با بازگشایی مدارس طرح مهر تحصیلی در سراسر کشور و گیلان اجرا می‌شود. مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: یکی از این طرح‌های اجتماعی سازمان اوقاف اجرای امینانه نیات موقوفات برای تامین کمک هزینه تحصیلی دانش‌آموزان بی‌بضاعت در قالب تهیه […]

واقفان گیلانی مهر را برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت رویایی کردند

به گزارش صفیر گیلان؛حجت الاسلام ستار علیزاده در جمع رسانه ها اعلام کرد: همزمان با بازگشایی مدارس طرح مهر تحصیلی در سراسر کشور و گیلان اجرا می‌شود.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: یکی از این طرح‌های اجتماعی سازمان اوقاف اجرای امینانه نیات موقوفات برای تامین کمک هزینه تحصیلی دانش‌آموزان بی‌بضاعت در قالب تهیه لوازم‌التحریر با عنوان طرح مهر تحصیلی است.
وی اظهار داشت: طرح مهر تحصیلی هر ساله در آستانه بازگشایی مدارس و با شناسایی دانش‌آموزان بی‌بضاعت از طریق مراجع ذیصلاح مانند آموزش و پرورش، موسسات خیریه و پرورشگاه‌ها و اداره بهزیستی اجرا می‌شود.
علیزاده افزود: در راستای اجرای مهر تحصیلی در سال ۹۹، ۱۷۰بسته لوازم التحریر و وسایل کمک آموزشی تهیه شده و در اختیار دانش آموزان قرار خواهد گرفت.
وی خاطرنشان ساخت: ۶۰ بسته متعلق به دانش‌آموزان مقطع ابتدایی و ۱۱۰ بسته متعلق به دانش‌آموزان دوره متوسطه است.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان اظهار داشت: ارزش بسته‌های اهدایی ۲۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.
وی گفت: این بسته‌ها از محل درآمد موقوفات منطبق با کمک به دانش‌آموزان بی بضاعت در چهار شهرستان رشت، آستانه اشرفیه، صومعه سرا و تالش تهیه شده است.
علیزاده اذعان داشت: موقوفات آقا سید جنید سیاهکوچه، میرمرادی و موقوفه سید جلال الدین اشرف(س) آستانه اشرفیه، ناصرقلی خان امجدالدوله، حاج صالح نویدی و آقا سید ابراهیم گوراب زرمیخ صومعه سرا، اسماعیل گواهی شهرستان تالش و عبدالعلی لنکرانی و ساداتی رشت از جمله موقوفاتی هستند که نیات مرتبط با کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت دارند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد