امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 13 June , 2021
امروز : یکشنبه, ۲۳ خرداد , ۱۴۰۰ - 4 ذو القعدة 1442
شناسه خبر : 11944
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۳ | 1777 بازدید | ارسال توسط :

بیش از ۲۷۹ هزار نفر در سالجاری کارت ملی هوشمند گرفته‌اند

  به گزارش صفیر گیلان، قاسم روحانی‌فر، گفت:کارت‌های ملی قدیم، تنها تا پایان سال اعتبار دارد و افراد برای دریافت کارت ملی هوشمند باید اقدام کنند. وی ادامه داد: از ابتدای طرح تا پایان نیمه اول آذر ماه سال جاری یک میلیون و ۱۴۹ هزار و ۵۳۳ کارت هوشمند ملی در استان کارت ملی هوشمند […]

بیش از ۲۷۹ هزار نفر در سالجاری کارت ملی هوشمند گرفته‌اند

 

به گزارش صفیر گیلان، قاسم روحانی‌فر، گفت:کارت‌های ملی قدیم، تنها تا پایان سال اعتبار دارد و افراد برای دریافت کارت ملی هوشمند باید اقدام کنند.

وی ادامه داد: از ابتدای طرح تا پایان نیمه اول آذر ماه سال جاری یک میلیون و ۱۴۹ هزار و ۵۳۳ کارت هوشمند ملی در استان کارت ملی هوشمند گرفته اند.

روحانی‌فر افزود:از ابتدای سال ۹۶ تا پایان نیمه اول آذر ماه سال‌جاری در ۲۷۹ هزار و ۲۰۳ نفر از واجدان شرایط کارت ملی هوشمند در گیلان کارت ملی خود را گرفته‌اند.

روحانی‌فر از فعالیت ۲۳ اداره ثبت احوال در استان گیلان خبر داد و تصریح کرد: ۲۵ دفتر پستی و ۴۲ دفتر پیشخوان در سراسر استان گیلان در خصوص صدور کارت ملی هوشمند در استان گیلان فعالیت می‌کنند.

مدیرکل ثبت احوال گیلان خاطرنشان کرد: از دو میلیون و ۵۳۰ هزار نفر گیلانی دو میلیون و ۸۰ هزار نفر از این افراد واجد شرایط دریافت کارت ملی هوشمند هستند.

تمهیدات لازم برای ثبت درخواست و صدور کارت ملی هوشمند اندیشیده شده و مردم با مراجعه به ادارات پست و پیشخوان می‌توانند کارهایشان را انجام بدهد.

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد