امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 27 November , 2021
امروز : شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰ - 22 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 8574
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲ | 1450 بازدید | ارسال توسط :

پروژه جمع آوری و هدایت آب های سطحی مسیر بخت پسند و وصال رشت افتتاح شد

به گزارش‌ صفیر گیلان،فرامرز جمشیدپور درمراسم افتتاح پروژه جمع آوری آب های سطحی مسیر بخت پسند و وصال گلسار رشت اظهارکرد: این پروژه درسال ۹۴ به دلیل دریافت نکردن برخی مجوزها جزو ماده ۴۸ قرارگرفت اما در زمستان امسال براساس گلایه های ساکنان منطقه، به  ضرورت اجرادرآمد و با واگذاری به پیمانکاری دیگر باهمان مبلغ ریالی پیشین ، در مدت ۴ ماه […]

پروژه جمع آوری و هدایت آب های سطحی مسیر بخت پسند و وصال رشت افتتاح شد

به گزارش‌ صفیر گیلان،فرامرز جمشیدپور درمراسم افتتاح پروژه جمع آوری آب های سطحی مسیر بخت پسند و وصال گلسار رشت اظهارکرد: این پروژه درسال ۹۴ به دلیل دریافت نکردن برخی مجوزها جزو ماده ۴۸ قرارگرفت اما در زمستان امسال براساس گلایه های ساکنان منطقه، به  ضرورت اجرادرآمد و با واگذاری به پیمانکاری دیگر باهمان مبلغ ریالی پیشین ، در مدت ۴ ماه به بهره برداری رسید.

وی هزینه اجرایی این پروژه را بیش از ۹۰۰ میلیون تومان عنوان کردو گفت:  این‌ مبلغ با احتساب لوله های خریداری شده به یک میلیارد تومان نیز رسیده است.

 

 


سرپرست شهرداری  رشت با بیان اینکه طول پروژه جمع آوری آب های سطحی ۹۵۰ متر است خاطرنشان کرد:  این پروژه شامل مسیر خیابان های  ۸۰ومحبی، کوچه های وصال، خورشید و بخت پسند می شد که به طور خلاصه به پروژه هدایت آب های سطحی مسیر بخت پسند و وصال موسوم شد.

 

 

 

جمشیدپور همچنین‌ گفت:  برای اجرایی شدن پروژه، ۵۶۰متر لوله ۸۰۰ و ۴۰۰ متر لوله ۱۰۰ استفاده شده است.وی بابیان اینکه بتون ریزی و سایر خاکبرداری های این طرح، همانند طرح های قبلی بود افزود: با چنین اقدامی،  این‌منطقه از محدوده گلسار رشت تاسال های آینده با مشکل آبگیری مواجه نخواهد شد.

 

 

 

به گفته  سرپرست شهردار رشت در ده روز گذشته پنج پروژه به ارزش بیش از ۲۰ میلیارد تومان در محدوده گلسارافتتاح شده است.

جمشیدپور گفت:  پروژه هدایت آب های سطحی ۱۰ خیابان دیگر نیزدر محدوده گلسارتا پایان سال اجرایی و به بهره برداری می رسند. معاون عمرانی منطقه یک شهرداری رشت نیز در این مراسم گفت:   باتدابیر اتخاذ شده ، این پروژه درمدت زمان ۴ ماه اجرایی شده است.

تعداد بازدید:۴۳

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد