صفیر گیلان؛نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: ما در ضیابر شهدای عزیزی داریم و یکی از فرماندهان شهید ما  «شهید یعقوب حسینی»  است و ما در خواست داریم این پست به نام شهید حسینی نامگذاری شود.

اختصاصی/صفیر گیلان؛ پروژه پست ۶۳/۲۰ کیلوولت ضیابر، با ظرفیت۳۰ مگاولت آمپر با هدف تامین برق مطمئن و پایدار واحدهای صنعتی و مسکونی شهر ضیابر و نواحی اطراف آن با اعتبار۷۲۰ میلیارد ریال عصر امروز (پنجشنبه) با حضور استاندار گیلان به بهره برداری رسید.

سید کاظم دلخوش نماینده مردم شریف شهرستان صومعه سرا در  آیین گفت: انشالله مردم با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن تثبیت بکنند شرایط انقلاب رانسبت به همه ی دوره های مختلف.

دلخوش همچنین  با تشکر از استاندار گیلان و نیز امام جمعه شهرستان صومعه سرا

وی از مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان و همکارانشان که به مدت ۸ ماه با کار شبانه روزی در به ثمر رسیدن این پروژه از جان مایه گذاشتند قدردانی می کنم و خواستار تداوم اجرای اینگونه پروژه ها در شهرستان صومعه سرا و استان هستم.

نماینده مردم شریف شهرستان صومعه سرا از بالا بردن قدرت  و کیفیت برق شهرستان صومعه توسط آقای داراب زاده و تیم همراه که در این ۸ ماهه گل کاشتند و من در بازدید ها این سختی کارشان را دیدم.

وی همچنین از مدیر عامل توزیع برق استان گیلان و فرماندار شهرستان صومعه سرا و رسانه تقدیر کرد و گفت: صومعه سرا با ضعف برق در سالهای گذشته به شدت درگیر و در عذاب بودند.

وی افزود: در سفر و دیدار با وزرا ی مختلف و وزرای مختلف مصوبات سفر باعث شد تا ایجاد پیش بینی پست را در اینجا داشتیم و از زمان کلنگ زنی آقای مهندس داراب زاده کار را به خوبی شروع  کرد و ما انشالله پیگیر مطالبات و  بدهی به شرکت برق منطقه ای هستیم.

دلخوش درخواست کرد؛ ما بین طاهر گوراب و گوراب زرمیخ هم درخواست ما از وزیر بود و در این منطقه ما مشکل برق داریم و جناب استاندار باید کمک کنید تا بتوانیم با شناسایی نقطه دنبال کارها برویم.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی گفت: ما در ضیابر شهدای عزیزی داریم و یکی از فرماندهان شهید ما  «شهید یعقوب حسینی»  است و ما در خواست داریم این پست به نام شهید حسینی نامگذاری شود.

 

عصر روز پنجشنبه۲۰ بهمن ماه  سه پروژه ورزشی در روستاهای کلسر، چمثقال و شهر گوراب زرمیخ را با ۱۲ میلیارد و ۸۵۶ میلیون تومان اعتبار و ساختمان جدید پایگاه انتقال خون با ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار ، کلنیک ویژه تخصصی با ۷۸۰ متر مربع زیربنا و ۱۶۵ میلیارد ریال اعتبار و ساختمان جدید الاحداث ثبت اسناد و املاک با ۸۴۰ متر مربع زیر بنا و ۱۴ میلیارد تومان اعتبار و  یک پست برق ۶۳٫۲۰ کیلو ولت و اتصالات ۶۳ کیلو ولت به ارزش ۷۲۰ میلیارد ریال از پروژه های شرکت سهامی برق منطقه ای گیلان در ضیابر صومعه سرا مورد بهره برداری قرار گرفت.

  • نویسنده : زلیخا صفری