امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 16 October , 2021
امروز : شنبه, ۲۴ مهر , ۱۴۰۰ - 10 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 47548
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, اخبار ویژه (اسلایدر بالای صفحه), انزلی, گیلان تاریخ انتشار : ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۴ | 27 بازدید | ارسال توسط :
مدیر منابع آب شهرستان های رضوانشهر، ماسال و بندر انزلی

پل‌های غیرمجاز بر پهنه تالاب انزلی تخریب شد

صفیر گیلان؛مدیر منابع آب شهرستان های رضوانشهر، ماسال و بندر انزلی شرکت آب منطقه ای گیلان گفت: در راستای صیانت از منابع آبی، پل های غیرمجاز بر پهنه تالاب انزلی در حیطه وظایف محوله و با دستور قضایی تخریب شد.

پل‌های غیرمجاز بر پهنه تالاب انزلی تخریب شد

به گزارش صفیر گیلان ؛ بهرام بهرام پور با اعلام این خبر ، اظهار داشت: بر اساس پایش های صورت گرفته توسط گروه گشت و بازرسی شرکت آب منطقه ای گیلان؛ مشاهده شد که افرادی حقیقی در محدوده روستای کوچک محله انزلی، به صورت غیرقانونی با احداث پل های غیر مجاز برای دسترسی به پهنه تالاب انزلی و تصرف اراضی بستر تالاب اقدام کرده بودند.

وی افزود: به منظور جلوگیری از تعدی اشخاص به اراضی دولتی (حرایم کانال ها، بستر رودخانه ها، آب بندان ها و بستر تالاب ها) با گزارش این امور و پیگیری و دستور مقام قضایی شهرستان بندر انزلی، ۲ پل غیر مجاز و همچنین ۲ بند بتنی غیر مجاز با همکاری و حضور عوامل انتظامی با استفاده از یک دستگاه بیل مکانیکی تخریب شد.

مدیر منابع آب شهرستان های رضوانشهر، ماسال و بندر انزلی ادامه داد: پل های غیرمجاز  برای دسترسی متصرفان و بندهای خاکی نیز جهت انحراف آب به اراضی مورد تصرف ساخته شده بودند که با تخریب آنها راههای دسترسی و استفاده غیر مجاز از پهنه تالاب انزلی در محدوده یاد شده مسدود شد.

بهرام پور گفت: شناسایی کامل و معرفی متصرفان برای آزادسازی اراضی تالاب انزلی در روستای کوچک محله در درست اقدام و  پس از تکمیل پرونده  این تخلفات ، به دستگاه قضایی شهرستان ارجاع خواهد شد .

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد