امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 26 October , 2021
امروز : سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ - 20 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 23327
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳ | 1422 بازدید | ارسال توسط :

کشف ۴۰ کیلو تریاک در رشت توسط پلیس

صفیر گیلان؛ رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان از کشف ۴۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک طی دو عملیات جداگانه در شهرستان‌های رشت و آستانه‌اشرفیه خبر داد. ” احداله احدی ” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر در بررسی گزارشات […]

کشف ۴۰ کیلو تریاک در رشت توسط پلیس

صفیر گیلان؛ رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان از کشف ۴۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک طی دو عملیات جداگانه در شهرستان‌های رشت و آستانه‌اشرفیه خبر داد.
” احداله احدی ” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر در بررسی گزارشات مردمی از فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع موادمخدر در استان گیلان مطلع شده و با انجام تحقیقات پلیسی از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند.
این مقام انتظامی افزود: با انجام تعقیب و مراقبت انجام شده توسط ماموران مبارزه با موادمخدر استان، خودرو پراید این قاچاقچی در شهرستان رشت شناسایی و متوقف شد.
وی با اشاره به اینکه در بازرسی از خودرو مورد نظر ۱۹ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف شد گفت: در این راستا قاچاقچی ۳۲ ساله به همراه همدست ۳۶ ساله‌اش دستگیر شدند.
احدی در ادامه بیان داشت: همچنین طی یک عملیات دیگر، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان با انجام تحقیقات نامحسوس خودرو لیفان یک قاچاقچی را در شهرستان آستانه‌اشرفیه شناسایی و متوقف کردند.
این مقام انتظامی با اعلام اینکه در بازرسی از خودرو متوقف شده، ۲۱ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف شد تصریح کرد: در این راستا قاچاقچی ۳۱ ساله به همراه دو همدست ۳۲ و ۴۴ ساله‌اش دستگیر شدند.
وی اظهار داشت: تمامی متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان در پایان خاطرنشان کرد: پلیس مبارزه با موادمخدر به طور شبانه روزی آماده دریافت اخبار و گزارشات مردم در حوزه موادمخدر است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد