امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 17 September , 2021
امروز : جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ - 10 صفر 1443
شناسه خبر : 29127
  پرینتخانه » اخبار, گزارش تصویری, ورزشی تاریخ انتشار : ۰۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۴ | 211558 بازدید | ارسال توسط :

کلنگ احداث سالن های ورزشی در روستاهای صومعه سرا به زمین زده شد

به گزارش صفیر گیلان،  در پنجمین روز از هفته دولت  و با حضور خانم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان ،معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان، فرماندار،نماینده و مدیران کلنگ احداث سه  سالن ورزشی در روستاهای مرکیه، پشتیر و نوخاله اکبری با اعتبار ۲۵۱۸۰میلیون ریال به زمین زده شد. فراهم نمودن زیرساختها برای […]

کلنگ احداث سالن های ورزشی در روستاهای صومعه سرا به زمین زده شد

به گزارش صفیر گیلان،  در پنجمین روز از هفته دولت  و با حضور خانم بخشی مدیر کل ورزش و جوانان ،معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان، فرماندار،نماینده و مدیران کلنگ احداث سه  سالن ورزشی در روستاهای مرکیه، پشتیر و نوخاله اکبری با اعتبار ۲۵۱۸۰میلیون ریال به زمین زده شد.
فراهم نمودن زیرساختها برای جذب سرمایه گذار و سرمایه گذاری امری ضروری است
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان در آیین افتتاحیه پروژه های شهرستان صومعه سرا ضمن گرامیداشت هفته دولت، اظهار کرد: امیدست در این هفته مردم ما بتوانند با افتتاح پروژه ها  به بخشی از خواسته ها خود برسند.

وی افزود: امیدست فرصتهای اشتغالزایی با کمک مسئولین در شهرستان برجسته شود و شاهد اشتغال فرزندان خوب این شهرستان باشیم.

تنهایی به افتتاح پروژه های بخش خصوصی در شهرستان اشاره کرد و گفت: ضروری است زیرساختهای لازم را برای جذب سرمایه گذار و سرمایه گذاری فراهم کنیم تا شاهد جذب گردشگر، رونق اقتصاد، اشتغالزایی باشیم.

گفتنی است افتتاح پروژه های راهداری ۵پروژه با اعتبار ۴۹۳۰۰میلیون ریال به صورت نمادین در کسما و افتتاح طرح توسعه رستوران بین راهی کابانا در کلیدبر با اعتبار ۱۰۰۰۰میلیون ریال و اشتغالزایی برای ۷نفر از پروژه های قابل افتتاح در پنجمین روز از هفته دولت بوده است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد