امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 17 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 محرم 1444
شناسه خبر : 36834
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 12 تیر 1399 - 14:32 | 14907 بازدید | ارسال توسط :

گردهمایی نخبگان بسیجی با حضور خدام حرم رضوی برگزار شد+ تصاویر

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی صفیر گیلان؛ گردهمایی نخبگان و مخترعان بسیجی با حضور خدام حرم مطهر رضوی و جمعی از مسئولان سپاه قدس گیلان در رشت برگزار شد. جانشین سپاه قدس گیلان در این گردهمایی با تاکید بر لزوم توجه ویژه به مسئله پژوهش و توجه به موضوعات این حوزه اظهار داشت: امروز […]

گردهمایی نخبگان بسیجی با حضور خدام حرم رضوی برگزار شد+ تصاویر

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی صفیر گیلان؛ گردهمایی نخبگان و مخترعان بسیجی با حضور خدام حرم مطهر رضوی و جمعی از مسئولان سپاه قدس گیلان در رشت برگزار شد.

جانشین سپاه قدس گیلان در این گردهمایی با تاکید بر لزوم توجه ویژه به مسئله پژوهش و توجه به موضوعات این حوزه اظهار داشت: امروز سپاه با استفاده از علوم روز دنیا و بهره‌مندی از پژوهش‌های نوین در حال مقابله با تهدیدات مختلف دشمن است.

سرهنگ پاسدار علی توشه با اشاره به موفقیت حاصل شده توسط این مجموعه در راستای مقابله با کرونا در استان گیلان ابراز داشت: استفاده از مدل‌های علمی نوین در حوزه مقابله با بیوتروریسم علت موفقیت سپاه در حوزه مذکور بود.

وی حفاظت از کیان انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن را وظیفه ذاتی سپاه پاسداران دانست و خاطرنشان کرد: سپاه قدس گیلان در تلاش است تا با استفاده از ظرفیت نخبگان، خلاء‌های علمی موجود در مسیر پیشبرد امور انقلاب اسلامی را برطرف کند.

توشه با اشاره به تشکیل هیئت اندیشه‌روز نخبگان در معاونت علمی سپاه قدس گیلان گفت: امروز دشمن با استفاده از علوم روز در تلاش است تا تهدیدات خود را علیه انقلاب اسلامی عملیاتی کند و قطعا توانایی نخبگان ما مانع از تحقق این خیال خام می‌شود.

خدام رضوی بسیج 3419c692-4963-4cd9-9bc2-71304b2778cc c517aa98-23a5-4644-81f0-de86c2c3944e

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد