امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 17 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 محرم 1444
شناسه خبر : 37205
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 26 تیر 1399 - 15:12 | 12608 بازدید | ارسال توسط :

«گنجینه بیان»مجموعه بیانات مقام معظم رهبری با مبحث فرهنگ عمومی ، شهروندی و سبک زندگی در قالب نرم‌افزار موبایلی تولید شد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی صفیر گیلان؛سیدمحمد مقدم امروز در نشست رونمایی از نرم‌افزار گنجینه بیان ویژه مجموعه بیانات مقام معظم رهبری اظهار داشت: بیش از ۶۰۰ سخنرانی و چند فراز از فرمایشات مقام معظم رهبری در سال‌های ۱۳۶۸ تا ۱۳۹۹ در گنجینه بیان بارگذاری و در قالب نرم‌افزار موبایلی تولید و رونمایی شد […]

«گنجینه بیان»مجموعه بیانات مقام معظم رهبری با مبحث فرهنگ عمومی ، شهروندی و سبک زندگی در قالب نرم‌افزار موبایلی تولید شد

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی صفیر گیلان؛سیدمحمد مقدم امروز در نشست رونمایی از نرم‌افزار گنجینه بیان ویژه مجموعه بیانات مقام معظم رهبری اظهار داشت: بیش از ۶۰۰ سخنرانی و چند فراز از فرمایشات مقام معظم رهبری در سال‌های ۱۳۶۸ تا ۱۳۹۹ در گنجینه بیان بارگذاری و در قالب نرم‌افزار موبایلی تولید و رونمایی شد است.

مدیر خانه دیجیتال انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه سخنان مقام معظم رهبری چراغ راه اقشار جامعه است و الگویی مناسب برای سبک زندگی اسلامی به شمار می‌رود تصریح کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری در در سال‌های ۱۳۶۸ تا ۱۳۹۹ از سوی تیم محتوایی خانه دیجیتال انقلاب اسلامی استان گیلان مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت.

مقدم با تأکید بر اینکه بیانات اپلیکیشن اندرویدی بیانات مقام معظم رهبری توسط تیم فنی و کارشناسی تولید شده و در حال حاضر نیز برای دسترسی عموم مردم بارگذاری شده است تصریح کرد: علاوه بر این‌ها از ویژگی‌های شاخص این نرم‌افزار اندرویدی می‌توان به نحوه جستجوی منحصر به فرد آن اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه کاربران در این برنامه می‌توانند علاوه بر دسترسی به متن، صوت و فیلم بیانات از جستجو منحصر به فرد این نرم‌افزار بهره ببرند گفت: زمان شمار نرم‌افزار بر اساس جمله‌ای از مقام معظم رهبری مانند این جمله که ایشان فرمودند اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهید دید تنظیم شده و کاربران می‌توانند آن را مشاهده کنند.

مدیر خانه دیجیتال انقلاب اسلامی گیلان با تأکید بر اینکه ما برای تولید محتوای نرم‌افزار گنجینه بیان در تحلیل موضوعات به بیانات مقام معظم رهبری در نشست‌ها و جلسات اکتفا نکردیم تصریح کرد: فرهنگ عمومی و شهروندی، سبک زندگی، حوزه‌های فرهنگی اجتماعی و حقوق زنان از دیگر مباحث بارگذاری شده در این نرم افزار است.

مقدم هجمه‌ها و تلاش دشمن برای وارد آوردن خسارت و آسیب به انقلاب اسلامی و نظام مقدس اسلامی را مورد توجه قرار داد و عنوان کرد: نشر موضوعات راهبردی انقلاب اسلامی یکی از مهم‌ترین عوامل ماندگاری آن در امتداد انقلاب امام حسین علیه سلام است و با وجود هزینه‌های گسترده دشمنان علیه آن بوده است.

مدیر خانه دیجیتال انقلاب اسلامی گیلان درباره دیگر ویژگی‌های نرم‌افزار گنجینه بیان خاطرنشان کرد: این محصول مورد استفاده ناشران، نویسندگان، راویان، فعالان حوزه رسانه و عموم مردم است و معتقدیم در صورتی کار ما در حوزه محتوای کاری منسجم و اثر بخش است که ظرفیت تمامی فعالان این حوزه را در کنار دیگران داشته باشیم.

مقدم با بیان اینکه خانه دیجیتال انقلاب اسلامی گیلان شناسایی، هم،افزایی و ایجاد هماهنگی میان تمام فعالان این حوزه را رسالت و وظیفه خود می‌داند افزود: هدف اصلی و رویکرد ما در این مجموعه برگزاری دوره‌های آموزشی برای علاقه‌مندان و حمایت از متخصصان بومی است که زمان برگزاری آن به زودی به اطلاع همه خواهد رسید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد