امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 18 September , 2021
امروز : شنبه, ۲۷ شهریور , ۱۴۰۰ - 11 صفر 1443
شناسه خبر : 47027
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, اخبار برگزیده (اسکرول پایین اسلایدر), گیلان تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۴۰۰ - ۹:۵۱ | 23 بازدید | ارسال توسط :
به استناد آخرین گزارش مرکز آمار و اطلاعات

یک میلیون و دویست و شصت و چهار هزار نفر از جمعیت گیلان تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دارند

بر اساس گزارش مرکز آمار و اطلاعات اداره کل تامین اجتماعی گیلان ، لغایت پایان اردیبهشت ماه نیمی از جمعیت استان تحت پوشش این سازمان قرار داشته اند .

یک میلیون و دویست و شصت و چهار هزار نفر از جمعیت گیلان تحت پوشش تامین اجتماعی قرار دارند

به گزارش صفیر گیلان ، به استناد آخرین گزارش منتشره مرکز آمار و اطلاعات این اداره کل ، تا پایان اردیبهشت ماه سالجاری تعداد ۴۲۵ هزار و ۲۴۵ نفر بیمه شده اصلی به اتفاق ۵۳۷ هزار ۵۹۲ نفر افراد تبعی آنان و همچنین ۱۴۲ هزار و ۲۸۲ نفر مستمری بگیر به همراه ۱۵۸ هزار و ۹۲۶ نفر افراد تبعی این قشر ، جامعه یک میلیون و دویست و شصت و چهار هزار و چهل و پنج نفری جمعیت تجت پوشش در استان را تشکیل میدهند . 

بیمه شدگان اجباری با ۲۵۳۸۶۵ نفر بزرگترین گروه بیمه شدگان و بازنشستگان با ۹۷۸۳۶ نفر عظیم ترین قشر مستمری بگیران را تشکیل میدهند .

شایان ذکر است تامین اجتماعی گیلان با توجه به رشد روز افزون تعداد مستمری بگیران و قرار گرفتن در رتبه اول سالمندی کشور و شاخص هایی همچون مهاجرت به استان در سالهای بازنشستگی بدلیل شرایط خوب آب و هوایی با کمترین میزان نسبت پشتیبانی ( نسبت ورودی ها به خروجی ها ) در رتبه آخر کشور قرار دارد

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد