معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان گفت: ۱۳ مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در محورهای مواصلاتی این استان در دست ساخت است

به گزارش  پایگاه خبری صفیر  گیلان؛ حسین بحرکاظمی معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان گفت: ۱۳ مجتمع خدماتی رفاهی بین‌راهی در محورهای مواصلاتی این استان در دست ساخت است و ۳ مجتمع خدماتی جدید هم در مرحله استعلام است.

بحرکاظمی با اشاره به نقش مجتمع‌های خدمات رفاهی در کاهش تصادفات جاده ای ادامه‌داد: اکنون ۱۸ مجتمع خدمات بین‌راهی در محورهای مواصلاتی استان در حال ارائه خدمات به کاربران جاده‌ای است.

وی بازدید نظارتی از مجتمع‌های خدمات بین‌راهی استان به‌منظور رفع مشکلات و ارتقای خدمات به مسافرین را ۸۰ مورد عنوان نمود.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان خاطرنشان کرد: مجتمع‌های خدماتی رفاهی به‌عنوان مجموعه‌ای برای ارائه خدمات متمرکز مورد نیاز کاربران جاده‌ای دارای امکاناتی همچون نمازخانه، رستوران، فروشگاه، جایگاه عرضه سوخت، پارکینگ، سرویس بهداشتی و سایر خدمات رفاهی است.

بحرکاظمی از کاربران جاده‌ای خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف و کوتاهی در خصوص خدمات رسانی توسط مجتمع‌های خدمات رفاهی بین‌راهی، شکایت خود را را از طریق شماره ۱۴۱ ثبت کرده تا پیگیری شود.