امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 23 October , 2021
امروز : شنبه, ۱ آبان , ۱۴۰۰ - 17 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 50411
  پرینتخانه » اخبار, اخبار برگزیده (اسکرول پایین اسلایدر), اقتصادی, گیلان تاریخ انتشار : ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸ | 15 بازدید | ارسال توسط :
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان

۲۶ هزار تلاشگران عرصه کار و تولید گیلان واکسینه شدند

صفیر گیلان؛مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون واکسیناسیون سراسری با سرعت و کیفیت مطلوبی انجام شد و امیدواریم با این روند به‌زودی کلیه کارگران واکسینه شوند.

۲۶ هزار تلاشگران عرصه کار و تولید گیلان واکسینه شدند

به گزارش پایگاه خبری صفیر گیلان،  عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان از واکسینه شدن ۲۶ هزار و ۲۳۱ نفر از کارگران شاغل در کارگاه های واحدهای تولیدی در مراکز واکسیناسیون تجمیعی خبر داد.

وی افزود: با توجه به تعیین مشاغل اولویت دار در ستاد ملی مقابله با کرونا و تعیین گروه های شغلی از تعداد ۶۶۹ کارخانه و واحد تولیدی تحت پوشش با تعداد ۵۲ هزار و ۲۴ نفر کارگر شاغل بیش از ۵۰ در صد از این تعداد واکسینه شدند.

علیزاده یادآور شد: این طرح با محوریت مدیران بنگاه های اقتصادی، شهرک صنعتی ،کارشناسان بهداشت حرفه‌ای مستقر درخانه های بهداشت کارگری و با همکاری  و پشتیبانی سایر واحدهای متولی اجرایی شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان با بیان این که از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون واکسیناسیون سراسری با سرعت و کیفیت مطلوبی انجام شد، خاطرنشان کرد: در راستای اجرای بهینه این طرح وتحت پوشش قرار دادن سایر گروه‌های هدف، تلاش ها به‌صورت مستمر در حال انجام است و امیدواریم با این روند به‌زودی کلیه کارگران در استان گیلان واکسینه شوند.

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد