امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 19 October , 2021
امروز : سه شنبه, ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ - 13 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 17592
  پرینتخانه » اخبار, گزارش تصویری تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۴ | 7589 بازدید | ارسال توسط :

مواد مخدر صنعتی با تبلیغات کذایی به عنوان کالایی لوکس جوان و نوجوانان را هدف گرفته است

    به گزارش صفیر گیلان،محمدرضا محسنی  در حاشیه برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی با اشاره به اینکه این برنامه فرهنگی و ورزشی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر برگزار شد افزود: اعتیاد سبب خمودگی و افسردگی در جامعه می‌گردد و ایجاد نشاط اجتماعی یکی از عوامل پیشگیری و اقبال به مواد مخدر است. […]

مواد مخدر صنعتی با تبلیغات کذایی به عنوان کالایی لوکس جوان و نوجوانان را هدف گرفته است

 

 

به گزارش صفیر گیلان،محمدرضا محسنی  در حاشیه برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی با اشاره به اینکه این برنامه فرهنگی و ورزشی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر برگزار شد افزود: اعتیاد سبب خمودگی و افسردگی در جامعه می‌گردد و ایجاد نشاط اجتماعی یکی از عوامل پیشگیری و اقبال به مواد مخدر است.
وی با بیان اینکه یکی از سیاست‌های نظام استکباری سوء استفاده از بازار پرسود مواد مخدر و از بین بردن سرمایه‌های ارزشمند انسانی است افزود: این بلای خانمان سوز خود را به پشت در خانه ها رسانده و امروز مواد مخدر صنعتی با تبلیغات کذایی عنوان کالایی لوکس در اختیار نوجوانان و جوانان ما قرار میگیرد و در این بین کسی از این آسیب‌ها مصون نیست.
فرماندار شفت با بیان اینکه عدم آگاهی خانواده‌ها بیماری اعتیاد را فراگیر می‌نماید افزود مبارزه با مواد مخدر نیازمند  و مشارکت اجتماعی است.

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد