امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 27 September , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 2 ربيع أول 1444
شناسه خبر : 12742
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 30 دی 1396 - 23:08 | 1908 بازدید | ارسال توسط :

۴۷ مخزن زمینی و هوایی ذخیره و تعدیل فشار آب شرب روستاهای شهرستان شفت شستشو شد/عملیات انتقال و توزیع آب شرب روستاها ی شهرستان توسط ۷۶۰ کیلومتر شبکه آبرسانی در حال انجام است

صفیر گیلان؛مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شفت گفت: تمام تلاش ما در راستای تامین آب شرب بهداشتی و با کیفیت روستاییان این شهرستان است. فرید تقی مهر، امروز به تشریح فعالیت های واحد کنترل کیفیت این امور در ۹ ماهه سال جاری پرداخت و افزود: در این مدت ۴۷ مخزن زمینی و هوایی ذخیره […]

۴۷ مخزن زمینی و هوایی ذخیره و تعدیل فشار آب شرب روستاهای شهرستان شفت شستشو شد/عملیات انتقال و توزیع آب شرب روستاها ی شهرستان توسط ۷۶۰ کیلومتر شبکه آبرسانی در حال انجام است

صفیر گیلان؛مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شفت گفت: تمام تلاش ما در راستای تامین آب شرب بهداشتی و با کیفیت روستاییان این شهرستان است.
فرید تقی مهر، امروز به تشریح فعالیت های واحد کنترل کیفیت این امور در ۹ ماهه سال جاری پرداخت و افزود: در این مدت ۴۷ مخزن زمینی و هوایی ذخیره و تعدیل فشار آب شرب روستاهای شهرستان شفت شستشو شد.
وی، با اشاره به تعمیر و راه اندازی ۲۷ دستگاه کلرزن تاسیسات آبرسانی روستایی این شهرستان گفت: در این فاصله زمانی بیش از یکهزار مورد آزمایش میکروبی و ۷۲ آزمایش فیزیکوشیمیایی آب آشامیدنی روستاهای تحت پوشش انجام شد.
وی افزود: در این مدت تعداد آزمایش های کدورت سنجی و کلرسنجی نیز به ترتیب ۲ هزار و ۲۷۷ و ۱۷ هزار و ۱۹۹ مورد بوده است.
تقی مهر، با بیان اینکه شبکه های آبرسانی روستایی این شهرستان نیز در ۹ ماهه سال جاری بطور مستمر شستشو شد، خاطرنشان کرد: در ادامه فعالیت های همکاران کنترل کیفیت، ۲ دستگاه کلرزن گازی جمع آوری و کلرزن های مایعی جایگزین شد.
وی گفت: نصب ۶ عدد شیرتخلیه و بازدیدهای مداوم با کارشناسان مرکز بهداشت شهرستان شفت از دیگر اقدامات انجام شده در حوزه کنترل کیفیت امور آبفار شهرستان شفت بوده است.
بنا به گزارش روابط عمومی شرکت آبفار گیلان؛ در زمان حاضر ۹ هزار و ۴۰۱ مشترکِ حدود ۷۰ روستای شهرستان شفت از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردارند.
عملیات انتقال و توزیع آب شرب این روستاها توسط ۷۶۰ کیلومتر شبکه آبرسانی در حال انجام است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد