امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 17 October , 2021
امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰ - 11 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 24125
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۳ | 2888 بازدید | ارسال توسط :

۵۲ اصله نهال مزین به نام شهدا در محوطه دبیرستان دکتر علی شریعتی رودپیش غرس شد

به گزارش صفیر گیلان؛  همزمان با هفته منابع طبیعی و آبخیزداری با حضور مسئولین شهرستان، ۵۲ نهال به نام ۵۲ شهدای دانش آموز فومن در دبیرستان دکترعلی شریعتی رودپیش غرس شد. علی علیزاده معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان فومن در جمع دانش آموزان گفت: حرکت در مسیر آرمان های شهدا باید سرلوحه تحصیل و زندگی […]

۵۲ اصله نهال مزین به نام شهدا در محوطه دبیرستان دکتر علی شریعتی رودپیش غرس شد

به گزارش صفیر گیلان؛  همزمان با هفته منابع طبیعی و آبخیزداری با حضور مسئولین شهرستان، ۵۲ نهال به نام ۵۲ شهدای دانش آموز فومن در دبیرستان دکترعلی شریعتی رودپیش غرس شد.

علی علیزاده معاون آموزشی آموزش و پرورش شهرستان فومن در جمع دانش آموزان گفت: حرکت در مسیر آرمان های شهدا باید سرلوحه تحصیل و زندگی شما دانش آموزان قرار گیرد.

وی گسترش فرهنگ درختکاری را امری راهبردی جهت رفع مشکلات زیست محیطی عنوان داشت و افزودآموزش و پرورش به عنوان نهادی که در فرهنگ سازی نقش به سزایی را دارد، فرهنگ درخت و درختکاری و حفظ محیط زیست را در بین دانش آموزان نهادینه می نماید.

علیزاده در ادامه با توجه به گرامیداشت شهدای دانش آموز شهرستان گفت: همزمان با هفته منابع طبیعی و به یاد دانش آموزان شهید فومنی ۵۲ اصله نهال غرس شد

گفتنی است در این مراسم ترابی خداشهری بخشدار بخش مرکزی، ریاست محیط زیست، ریاست منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فومن ، دهیار و اعضای شورای رودپیش، انجمن اولیا و مربیان و دیگر مسئولین حضور داشتند.  

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد