به گزارش صفیر گیلان،فرمانده انتظامی شهرستان شفت از دستگیری ۷نفر سارق در اجرای طرح عملیاتی مبارزه با سرقت در این شهرستان خبر داد. سرهنگ علی صداقت در تشریح این خبر گفت : در پی وقوع چند فقره سرقت ؛ شناسایی و کشف آن در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت. فرمانده انتظامی شهرستان […]

به گزارش صفیر گیلان،فرمانده انتظامی شهرستان شفت از دستگیری ۷نفر سارق در اجرای طرح عملیاتی مبارزه با سرقت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ علی صداقت در تشریح این خبر گفت : در پی وقوع چند فقره سرقت ؛ شناسایی و کشف آن در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان شفت با بیان اینکه مامورین با تحقیقات گسترده و اقدامات اطلاعاتی و شگردهای خاص پلیسی در طرح مذکور سارقین را شناسایی و دستگیر نمودند.
وی در ادامه افزود: سارقین دستگیر شده در بازجویی های خود به ۱۰ فقره سرقت وسایل منزل، مغازه و سرقت از اماکن خصوصی شهروندان اعتراف و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.
وی افزود :سارقان در اعترافاتشان بیان داشتند با توجه به غفلت شهروندان در نگهداری اموال و اشیاء قیمتی خود در محل مناسب ، اقدام به سرقت نموده اند.