امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 25 October , 2021
امروز : دوشنبه, ۳ آبان , ۱۴۰۰ - 19 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 5598
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۳ | 2138 بازدید | ارسال توسط :

۷ سارق در شفت دستگیر شدند

به گزارش صفیر گیلان،فرمانده انتظامی شهرستان شفت از دستگیری ۷نفر سارق در اجرای طرح عملیاتی مبارزه با سرقت در این شهرستان خبر داد. سرهنگ علی صداقت در تشریح این خبر گفت : در پی وقوع چند فقره سرقت ؛ شناسایی و کشف آن در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت. فرمانده انتظامی شهرستان […]

۷ سارق  در شفت دستگیر شدند

به گزارش صفیر گیلان،فرمانده انتظامی شهرستان شفت از دستگیری ۷نفر سارق در اجرای طرح عملیاتی مبارزه با سرقت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ علی صداقت در تشریح این خبر گفت : در پی وقوع چند فقره سرقت ؛ شناسایی و کشف آن در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان شفت با بیان اینکه مامورین با تحقیقات گسترده و اقدامات اطلاعاتی و شگردهای خاص پلیسی در طرح مذکور سارقین را شناسایی و دستگیر نمودند.
وی در ادامه افزود: سارقین دستگیر شده در بازجویی های خود به ۱۰ فقره سرقت وسایل منزل، مغازه و سرقت از اماکن خصوصی شهروندان اعتراف و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.
وی افزود :سارقان در اعترافاتشان بیان داشتند با توجه به غفلت شهروندان در نگهداری اموال و اشیاء قیمتی خود در محل مناسب ، اقدام به سرقت نموده اند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد